Roborock S6 Pure | SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Precyzyjna nawigacja laserowa w połączeniu z zaawansowaną technologią przetwarzania danych sprawiają, że Roborock S6 Pure może stworzyć mapę Twojego domu, a następnie posprzątać jeden lub kilka pokoi, a nawet całe mieszkanie. Wystarczy zaledwie kilka dotknięć ekranu Twojego telefonu. Dzięki dużej liczbie czujników Roborock S6 Pure zapewnia kompleksowe czyszczenie i jest przy tym wyjątkowo cichy. 

 
Roborock S6 Pure wyposażony został w precyzyjny, laserowy dalmierz obracający się z prędkością 300 obrotów na minutę, dzięki czemu robot jest w stanie stworzyć mapę mieszkania z dokładnością 98%. Dzięki doskonałej znajomości Twojego mieszkania możesz zaplanować precyzyjne sprzątanie zarówno jednego lub kilku wybranych pomieszczeń, ale też całego mieszkania.

Zastosowanie większego zbiornika na wodę, o pojemności 180 ml sprawia, że Roborock S6 Pure może posprzątać większą powierzchnię bez konieczności uzupełniania wody. Dzięki temu możliwe jest umycie nawet 150 metrów kwadratowych podłóg na jednym napełnieniu.

Podobnie jak pozostałe modele z serii S, Roborock S6 Pure zawsze doskonale wie dokąd zmierza. Korzystając z potężnego, czterordzeniowego procesora, znanego ze smartfonów najwyższej klasy, oblicza najbardziej wydajną trasę sprzątania każdego pokoju, nie pomijając żadnego miejsca..

Duża liczba wbudowanych czujników najwyższej jakości, począwszy od dalmierza laserowego, akcelerometru, poprzez licznik kilometrów aż po czujniki krawędzi, zapewnia robotom z serii S 360- stopniową orientację w terenie. Dzięki nim robot zawsze doskonale wie gdzie się znajduje, potrafi omijać przeszkody i unikać schodów, odnajduje się w trudnych zakamarkach, a cenne przedmioty chroni przed zniszczeniem..

Dzięki możliwości ustawienia, w aplikacji, wirtualnych ścian czy stref wykluczonych, możesz zabronić robotowi dostępu do całych pokoi, jak i wybranych części pomieszczeń..

Teraz już nie musisz się martwić, że robot zatrzyma się na środku mieszkania z powodu rozładowanej baterii. Specjalny algorytm zastosowany w Roborock S6 Pure oblicza ile mocy potrzebne jest na posprzątanie zaplanowanej powierzchni. Dzięki temu, jeżeli zajdzie taka potrzeba, robot sam powróci do bazy aby doładować baterię, po czym dokończy sprzątanie.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Funkcja: odkurzanie i mopowanie
Zbiornik na wodę: 180ml
Pojemność baterii: 5200mAh
Siła ssąca: 2000Pa
Napięcie/moc: 14,4V/58W
Łączność: Wi-Fi
Pojemność pojemnika na brud: 460ml
Czas pracy: do 150 minut
Czas ładowania: mniej niż 6 godzin
Aplikacja: TAK
Wymiary: średnica 350mm / wysokość 96,5mm
 
http://robosklep.pl

Porównaj odkurzacze automatyczne roborock-compare.pl Najlepsze ceny w sklepach internetowych Ebay, Aliexpress, Gearbest.

a2bd67068ac5fb24f0c4797539d1e419