Jak przybić listwę przypodłogową

1. Jak przybić listwę przypodłogową

Podczas naprawy podłogi wydaje się niedokończone, jeśli listwa przypodłogowa nie jest przybita na całym obwodzie. Są to małe rogi potrzebne do płynnego przejścia podłogi w ścianę. To także świetny sposób na ukrycie połączenia klejonej tapety i linoleum. Proces przybijania listwy przypodłogowej do podłogi nie jest bardzo skomplikowany. Musisz tylko znać kilka sztuczek, aby praca była łatwa i dokładna.
Możesz naprawić listwę za pomocą gwoździ lub wkrętów samogwintujących. Zależy to od materiału, z którego wykonana jest ściana. Konieczne jest rozpoczęcie od pomiarów. Najpierw musisz zmierzyć niezbędne sekcje na rogach i odciąć niezbędny kawałek. Po rozmieszczeniu wszystkich części na obwodzie pokoju musisz je naprawić. Przymocuj kawałek listwy do podłogi i ściany i zaznacz punkty, w których w przyszłości będziesz wbijać gwoździe lub śruby. Do takiej pracy potrzebujesz najprostszego ołówka. Mocowanie należy wykonać wzdłuż krawędzi cokołu, aby go bezpiecznie zamocować. Ale jeśli rozmiar rogu jest bardzo duży, możesz dodatkowo naprawić go na środku.
Na wcześniej uzyskanych znakach na ścianie i listwie przypodłogowej można wykonać otwory. Jeśli zrobisz podłogę w prywatnym domu, u podstawy którego jest drzewo, możesz bezpiecznie uzbroić się w gwoździe i młotek i przybić listwę przypodłogową do ściany. Ale w domu, w którym betonowe ściany z gwoździami i młot są niezbędne. Tutaj musisz wywiercić ścianę. Znaki wykonane wcześniej ołówkiem pomogą Ci w nawigacji. Aby wykonać otwór, należy zastosować wiertło nieco większe niż średnica kołka. Jeśli planujesz mocować za pomocą śrub samogwintujących, musisz zainstalować pod nimi kołek z tworzywa sztucznego. A jeśli łączniki są gwoździami, zrobią to drewniane kołki.
Aby Twoja podstawa wyglądała pięknie, warto użyć specjalnych gwoździ do mebli. Ich mały kapelusz będzie mniej zauważalny. A jeśli użyłeś wkrętów samogwintujących do mocowania, to na nich możesz przymocować specjalne zaślepki, które nie będą się różnić od koloru listwy przypodłogowej.
Alternatywą do przymocowania listwy przypodłogowej do podłogi i ścian są gwoździe w płynie. W przypadku wybrania zwykłych gwoździ konieczne jest bardzo staranne ich wbicie. Silne uderzenie drzewa może uszkodzić listwę przypodłogową. Aby wbić gwóźdź na pełną długość, możesz użyć dłuta o cienkim końcu. Końcówka dłuta musi być umieszczona na główce gwoździa i ostrożnie wbijać ją do środka. BANK HACKING SOFTWARE BANK HACKING TOOLS BANK ACCOUNT HACKING SOFTWARE HACKED BANK ACCOUNT DETAILS HOW TO HACK A BANK ACCOUNT BANK HACKING FORUM RUSSIAN HACKERS FORUM BANK TRANSFER HACKER LEGIT BANK TRANSFER HACKER BANK TRANSFER HACKERS FORUM BANK HACK ADD UNLIMITED MONEY GET OVER $100,000 USD MONTHLY THROUGH RUSSIAN HACKERS AND ATM CLONED CARDS, CONTACT US TODAY TO RECEIVE MONEY TRANSFER VIA WWW.BANKTRANSFERHACKERS.SU BANK LOANS BANK LOANS NEAR ME BANK LOANS FOR BAD CREDIT STARTUP BUSINESS LOANS BANK LOANS ONLINE BANK LOANS CHASE BANK LOANS FOR STUDENTS BANK LOANS FOR CARS BANK LOANS INTEREST RATE BANK LOANS FOR HOMES BANK LOANS CORONAVIRUS BANK LOANS FOR BUSINESSES BANK LOANS FOR STARTUPS BANK LOANS FOR START UP BUSINESS STUDENT BANK LOANS