Szybki kontakt

WIDEO: Masz kontrolę nad produkcją? Sprawdź, jak robią to inne firmy – case-study z wdrożenia oprogramowania erp dla produkcji

Program do zarządzania produkcją jest dziś niezbędnym ogniwem w procesie budowania dobrze zorganizowanej i rentownej produkcji.

Oto jeden z naszych przykładów.

Zarząd pewnej znanej w Polsce firmy produkcyjnej wyznaczył kilka strategicznych celów biznesowych dla swojej spółki. Nadrzędnym celem stało się uzyskanie pełnej kontroli nad produkcją w zakresie kosztów i czasu realizacji zleceń produkcyjnych.

 Aby zrealizować ten cel należało dokonać następujących usprawnień:

  • Zwiększyć terminowość realizacji zleceń produkcyjnych
  • Na bieżąco monitorować pracę maszyn
  • Rozliczać czas pracy bezpośrednio na hali produkcyjnej
  • Ograniczyć koszty magazynowania surowców i wyrobów gotowych

Zarząd zdecydował, że najlepszym rozwiązaniem będzie wdrożenie specjalistycznego oprogramowania ERP, które zastąpi niewydajne już arkusze kalkulacyjne Excel,  wykorzystywane do planowania produkcji.

Podjął także decyzję o wyeliminowaniu pozostałych, nie współpracujących ze sobą aplikacji, które wykorzystywane były w księgowości, logistyce oraz handlu i zastąpieniu ich odpowiednimi modułami programu ERP.

Efekty jakie firma osiągnęła po wdrożeniu nowego programu do zarządzania produkcją, przedstawia zamieszczony poniżej materiał wideo.

 

 

 

 

Jeżeli szukasz kompleksowego systemu ERP do zarządzania produkcją,

poznaj program HermesSQL!