Bezpłatna Konferencja Online 2023 dla Użytkowników Systemów Humansoft – 21.09.2023. Zarejestruj się już dziś! 

30 lat na rynku
Konferencja Online 2023 dla Użytkowników Systemów Humansoft
Humansoft Webinary i szkolenia Konferencja Online 2023 dla Użytkowników Systemów Humansoft

Konferencja Online 2023 dla Użytkowników Systemów Humansoft

„Automatyzacja dla Efektywności Biznesu”
21 września, godz. 10.00

W dzisiejszych czasach, gdy tempo zmian rynkowych jest coraz bardziej wymagające, efektywność i optymalizacja procesów stają się kluczowe dla osiągnięcia sukcesu i zachowania konkurencyjności firmy. W związku z tym zapraszamy Państwa na konferencję, podczas której przedstawimy nasze najnowsze rozwiązania wspierające wzrost efektywności Państwa biznesu.

Konferencja ma na celu zaprezentowanie Państwu skutecznych rozwiązań optymalizujących pracę. Chcemy pokazać, jak automatyzacja prowadzi do generowania oszczędności i potencjału, który można wykorzystać w podejmowaniu nowych inicjatyw oraz rozwijaniu biznesu w różnych kierunkach.

Ważnym punktem konferencji będzie również temat przygotowania firmy do KSeF. 

 

Podczas konferencji omówimy:

 • Przygotowanie do Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF): Przedstawimy kluczowe kroki, które Państwa firma powinna podjąć, aby skutecznie przygotować się do KSeF. Będziemy również omawiać nasze rozwiązania służące do obsługi Krajowego Systemu e-Faktur
 • Moduł Kontrakty/Przetargi: Pokażemy jak wykorzystać moduł do optymalizacji procesów związanych z rozliczaniem oraz obsługą realizowanych kontraktów w przedsiębiorstwach i organizacjach
 • E-Commerce Rozwiązania dla Sprzedaży Online: Zaprezentujemy rozwiązania wspierające zarówno sprzedaż detaliczną online (e-Sklep, Integrator BaseLinker, Import Płatności Online) jak i transakcje typu B2B
 • Portal Pracowniczy: Dowiedzą się Państwo, jak zastosowanie Portalu Pracowniczego  pozwala sprawniej obsługiwać bieżące sprawy pracownicze i obniżyć koszt ich obsługi
 • Aplikacja Mobilny Magazynier: Omówimy praktyczne zastosowanie tej aplikacji w procesach przyjmowania, wydawania i inwentaryzacji oraz przyspieszenia tych operacji
 • WMS i Obsługa Kurierów – Optymalizacja Procesów Logistycznych: Przedstawimy, jak z wykorzystaniem zaawansowanego WMS oraz modułu Obsługa Kurierów zwiększyć efektywność i precyzję procesów logistycznych oraz obniżyć koszty przygotowania dokumentacji spedycyjnej
 • Zarządzanie Produkcją: Dla przedsiębiorstw produkcyjnych omówimy możliwości modułu Zarządzanie Produkcją, który usprawnia procesy produkcyjne oraz planowanie i rozliczanie produkcji.
 • Aktualności dla Użytkowników Humansoft: Przedstawimy nowe kanały komunikacji z użytkownikami naszych systemów oraz aktualne promocje.

Zachęcamy Państwa do udziału w naszej konferencji i poznania skutecznych rozwiązań wspierających efektywność i rozwój biznesu.

 

Informacje organizacyjne:

 • Termin konferencji: 21 września 2023r.
 • Rozpoczęcie konferencji: godz. 10.00 ( czas trwania ok. 2,5 godz.)
 • Forma konferencji: online
  Możliwość uczestniczenia w konferencji z dowolnego miejsca, korzystając z komputera lub urządzenia mobilnego. W dniu konferencji otrzymają Państwo link do udziału w wydarzeniu.
 • Na konferencję zapraszamy wszystkie osoby z Państwa firmy, które mogą być zainteresowane ww. tematami. Udział jest  bezpłatny.
 • W celu rejestracji, prosimy o wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego, Rejestracja trawa do  19.09.2023

Serdecznie zapraszamy!

Milczarski Krzysztof
Prelegent
Krzysztof Milczarski
Dyrektor Handlowy i Wiceprezes Zarządu
Na swoim koncie posiada kilkadziesiąt projektów wdrożeniowych systemu ERP zrealizowanych dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. Nadal czynnie uczestniczy i prowadzi projekty wdrożeniowe głównie związane z zarządzaniem produkcją, WMS, obsługą  .

 

edyta pacholec
Prelegent
Edyta Pacholec

Dyrektor Działu Wdrożeń

Koordynuje realizację bieżących projektów wdrożeniowych, odpowiada za ofertę usług powdrożeniowych. Pełni funkcję Product managera modułów finansowo-księgowych. Nadzoruje pracę zespołu wdrożeniowego.
Od ponad 15 lat związana z Humansoft.

pajakbarbara-2-1024x1536
Prelegent
Barbara Pająk
Dyrektor ds. Kluczowych Klientów

Zarządza siecią sprzedaży Humansoft. Współpracuje z partnerami w zakresie obsługi bieżących zgłoszeń. Pełni funkcję Product Managera odpowiadającego za rozwój platformy Portal Pracowniczy.
Z Humansoft związana jest od 2005 r.

kapustarafal-2-1024x1536
Prelegent
Rafał Kapusta

Koordynator ds. wdrożeń Systemów ERP, WMS

Specjalizuje się we Posiada ponad 20-letnie doświadczenia jako kierownik projektów i analityk wdrożeniowy. Zrealizował ponad 50 projektów.

grabowskamalgorzata-2-1024x1536
Prelegent
Małgorzata Grabowska

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży i Wdrożeń

Specjalizuje się we wdrożeniach i serwisowaniu modułów księgowych oraz kadrowo-płacowych. Pełni także funkcję Product Managera modułów kadrowo-płacowych. Od 15 lat związana z Humansoft.

grzegorz-domagala
Prelegent
Grzegorz Domagała

Koordynator ds. wdrożeń systemów ERP, WMS

Posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań ERP oraz WMS. Prowadzi projekty związane z wdrożeniem podstawowej funkcjonalności, jak również z projektowaniem i wdrażaniem indywidualnych rozwiązań dla klientów.

zajaclukasz-1024x1536
Prelegent
Łukasz Zając

Koordynator ds. wdrożeń Systemów ERP, WMS

Prowadzi projekty wdrożeniowe, specjalizując się w obszarach związanych z zarządzaniem produkcją, gospodarką magazynową oraz utrzymaniem ruchu. Bierze czynny udział w

greinert-motykaurszula-2-1-1024x1536
Prelegent
Urszula Greinert-Motyka
Koordynator ds. wdrożeń systemów księgowych i kadrowo-płacowych

michal-1-1024x1434
Prelegent
Michał Kocemba
Asystent ds. sprzedaży i wdrożeń aplikacji webowych

Specjalizuje się w sprzedaży rozwiązań e-commerce. Realizuje prace związane z wdrożeniem oraz integracją rozwiązań B2B i B2C z systemem ERP. Odpowiada za bieżącą obsługę klientów. Uczestniczy w procesie powstawania nowych funkcjonalności.

Czas do wydarzenia
Zarejestruj się już teraz!
Konferencja Online 2023 dla Użytkowników Systemów Humansoft
21 września, godz. 10.00

  Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych. Oświadczam również, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności.
  Sprawdź także
  Zapisz się na webinar!
  Nagranie webinaru
  Komunikacja w projekcie ERP. Jak przygotować zespół do wdrożenia systemu?
  Zobacz więcej
  Nagranie webinaru
  Efektywne Zarządzanie Procesem Utrzymania Ruchu (UR)
  Zobacz więcej
  Nagranie webinaru
  Automatyczne raporty – tania i wygodna forma dystrybucji informacji.
  Zobacz więcej
  Nie czekaj!
  Umów bezpłatną prezentację systemu!