Kalkulator ERP
Kalkulator Systemu ERP

Branża:

Wielkość firmy (ilość pracowników):

Liczba operatorów systemu:

Zakres wdrożenia systemu ERP:

Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

*Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

Zapraszamy do przeczytania artykułu
„Ile kosztuje system ERP?”

BEZPŁATNE WEBINARIUM

QLIK BIG DATA INDEX

NOWA JAKOŚĆ ANALIZY DANYCH

BIG DATA – WYDAJNY DOSTĘP DO ZAWSZE AKTUALNYCH DANYCH CAŁEGO PRZEDSIĘBIORSTWA

 

Obecnie wiele firm spotyka się z niewyobrażalnie dużą ilością danych.  Chcąc z danych wyciągać wnioski, które prowadzą do realnych korzyści i zwiększają zwrot z inwestycji, należy najpierw zebrać je razem ze wszystkich systemów źródłowych i lokalizacji, a następnie umożliwić każdemu użytkownikowi ich analizę. W trakcie udostępniania danych Big Data wszystkim pracownikom, należy wziąć pod uwagę:

 • Po pierwsze, wykorzystując dane w procesach biznesowych uzyskujemy szybki dostęp do potrzebnej informacji.
 • Po drugie, tworzymy kulturę poszukiwania informacji, gdzie doświadczenie i intuicja wspierane są przez dowody.
 • Po trzecie, kiedy cała kadra organizacji będzie miała możliwość analizowania danych Big Data, zwiększy się liczba odkrytych i użytecznych informacji.

Na rynku jest wiele narzędzi, które umożliwiają specjalistom od danych analizowanie ich w masowych ilościach. Jednak dane analizują nie tylko specjaliści a przede wszystkim użytkownicy biznesowi. Dlatego Qlik Sense® sięga daleko poza wąską grupę osób, dając każdemu użytkownikowi w organizacji możliwość nie tylko analizowania danych Big Data, ale także intuicyjnego ich eksplorowania wszędzie tam, gdzie zaprowadzi ich ciekawość i potrzeba.

QLIK BIG DATA INDEX WSZYSTKIE DANE SĄ

POŁĄCZONE I GOTOWE DO EKSPLORACJI

Wypełnij poniższy formularz,

aby zgłosić swoje uczestnictwo w Webinarium

 • Wsparcie przeszukiwania i analizy masowych wolumenów danych z zapewnieniem pełnego dostępu do wszystkich szczegółów danych.
 • Swoboda przeszukiwania, eksplorowania, wyciągania wniosków i zmiany perspektywy prezentacji danych. Bez ograniczeń i potrzeby oczekiwania na wsparcie specjalistów od przetwarzania danych.
 • Wykorzystanie w Qlik Big Data Index® języka Qlik Selection Language (QSL) będącego szybkim językiem selekcji przeznaczonym do ekstrakcji danych z wykorzystaniem indexu w miejsce bezpośredniego zastosowania zapytań SQL w repozytorium danych a w rezultacie osiągniecie nieporównywalnej wydajności oraz elastyczności.
 • Wykorzystanie siły Qlik® Associative Engine na wielkich zbiorach danych do upowszechnienia szybkiej i interaktywnej eksploracji danych, co przekłada się na zdobywanie większej ilości użytecznych informacji.
 • Qlik Big Data Index® to zautomatyzowane zarządzanie relacjami w zbiorze danych w trakcie gdy użytkownicy eksplorują i analizują dane.
 • Eksploracja zawsze aktualnych informacji, gdyż Qlik Big Data Index® jest automatycznie aktualizowany gdy dane w systemach źródłowych są zmieniane.
 • Qlik Big Data Index® – struktura zarządzania danymi w źródłach oraz ośrodek rozproszonego procesowania danych w klastrze przy użyciu technologii konteneryzacji Docker i systemu zarządzania nimi Kubernetes.
 • Pozostawienie danych w systemach źródłowych przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej elastyczności przekłada się na wykorzystanie Qlik Big Data Index® w kilku scenariuszach analizy danych.

W TRAKCIE WEBINARIUM

 

Zapraszamy na bezpłatne webinarium z doświadczonym Konsultantem Qlik, w trakcie którego zaprezentujemy wyjątkowo wydajną funkcjonalność Qlik Big Data Index usprawniające proces analizy danych i wspomagające szybkie podejmowanie trafnych decyzji biznesowych.

 • Przedstawimy najwydajniejszą na rynku platformę Qlik Sense Business Intelligence, która pozwala analizować setki milionów rekordów danych w sekundy bądź ułamki sekund.
 • Pokażemy jak szybko i elastycznie w aplikacjach Qlik Sense po zaledwie kilku „kliknięciach myszą” można przeanalizować wyniki w dowolnie wybranych zestawieniach.
 • Opowiemy o klientach, którzy dzięki wdrożeniu systemu Qlik Sense Business Intelligence już w zaledwie kilka tygodni, a nawet dni znacznie zwiększyli efektywność pracy i usprawnili procesy biznesowe.

Humansoft Sp. z o.o.

Certyfikowany Partner Qlik Solution Provider – jeden z pierwszych partnerów Qlik w Polsce – 11 lat doświadczeń.

Jedyny w Polsce Akredytowany Partner Qlik w zakresie:

 

 

Doświadczony i wykwalifikowany zespół wdrożeniowy Qlik Sense i QlikView.

ADRESACI WEBINARIUM

 • Dyrektor Finansowy
 • Dyrektor/Kierownik Działu Kontrolingu
 • Kontroler Finansowy/Analityk
 • Dyrektor/Kierownik Działu Sprzedaży
 • Dyrektor/Kierownik Działu Informatyki

TERMIN WEBINARIUM:

02 czerwca 2020

Godzina 11.00

PROWADZĄCY

Specjalista ds. Wdrożeń Business Intelligence w firmie Humansoft Sp. z o.o.. Jest on odpowiedzialny za realizację projektów BI oraz wsparcie rozwoju oferowanych i wdrażanych rozwiązań. Zajmuje się projektowaniem oraz realizacją wdrożeń systemów Business Intelligence dla klientów firmy.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WDROŻENIEM?

WYBIERZ HUMANSOFT

 1. Certyfikowany Partner Qlik Solution Provider – jeden z pierwszych partnerów Qlik w Polsce.
 2. Akredytowany Partner Qlik w zakresie Qlik Data Catalyst oraz Qlik Associative Big Data Index.
 3. Jeden z najbardziej doświadczonych i wykwalifikowanych zespołów wdrożeniowych Qlik Sense i QlikView w Polsce.
 4. Realizacja projektów Business Intelligence dla największych, strategicznych firm.
 5. Wykonanie blisko 90 wdrożeń Platformy Business Intelligence Qlik dla klientów z różnych branż.
 6. W naszych aplikacjach analitycznych Qlik codziennie pracuje ponad 2000 użytkowników.
 7. Wdrożenia poparte wnikliwą analizą indy­wi­du­al­nych wymagań i potrzeb każdego klienta.
 8. Blisko 30 lat doświadczenia w tworzeniu oraz wdrażaniu własnego oprogramowania ERP B2B, B2C, EDI I BI.
 9. Gwarancja najwyższej jakości dostarczanych rozwiązań i usług.