Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  TERMINALE PŁATNICZE

  To moduł przeznaczony dla firm, które chcą zadbać o satysfakcję swoich klientów korzystających z wygodnych płatności bezgotówkowych. Posiada integrację z terminalami płatniczymi umożliwiającymi płatności kartą, zbliżeniowe oraz za pomocą BLIK-u. Pozwala wysyłać z programu kwoty do terminala bezpośrednio w procesie sprzedaży bez ich ręcznego wpisywania. Obsługuje operacje obciążające kartę płatniczą oraz zwrot środków płatniczych na kartę. Ta wygodna funkcjonalność pozwoli Ci szybciej obsłużyć klientów, zapobiegając ewentualnym pomyłkom i kolejkom przy kasach. Nową jakość płatności docenią nie tylko pracownicy, ale także Twoi klienci!

  Moduł posiada integrację z jednym z najpopularniejszych terminali płatniczych Ingenico Desk 3200 dystrybuowanym przez Polcard. Już niebawem opracowane zostaną integracje z innymi dostępnymi na rynku terminalami POS.

  Zakres integracji modułu z terminalem płatniczym obejmuje:

  • Przesyłanie płatności do terminala z paragonów, faktur sprzedaży, korekt sprzedaży i faktur zaliczkowych
  • Obciążenie karty płatniczej
  • Zwrot środków płatniczych na kartę
  • Obsługa BLIK-u i płatności zbliżeniowych
  • Wysyłanie do terminala polecenia wydruku potwierdzeń transakcji

  WYPRÓBUJ BEZPŁATNIE

  Program dla mikrofirm

  X

  Program dla małych firm

  X

  GDZIE KUPIĆ PROGRAM

  Nasze programy dostępne są w sieci regionalnych partnerów handlowych, która liczy blisko 100 autoryzowane firmy informatyczne, zlokalizowane na terenie całego kraju. Dzięki temu zakupisz system również w Twoim regionie!

  Nasi partnerzy handlowi po ukończeniu specjalistycznych szkoleń świadczą także profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich modułów oraz usługi wdrożeniowe i serwisowe.