Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  DOPASOWANIE PROGRAMU DO TWOICH POTRZEB!

   

  System ERP HermesSQL posiada wiele gotowych rozwiązań w standardzie, które spełniają większość oczekiwań klientów. Jednak każda większa organizacja posiada szereg unikatowych cech i procesów, których żaden system nie jest w stanie obsłużyć fabrycznymi funkcjonalnościami.

  Z uwagi na ten fakt, wyposażyliśmy nasz program w narzędzia deweloperskie umożliwiające adaptację programu do indywidualnych wymagań przedsiębiorstwa. Dzięki nim, to co w innych systemach jest niemożliwe, u nas zrobisz bez problemu!

  Narzędzia zebraliśmy w zestaw nazwany „Środowisko rozszerzeń”, w którym znajdziesz:

  • Kreator wydruków
  • Kreator widoków
  • Edytor i kompilator funkcji
  • Kreator rozszerzeń
  • Broker

  Czytaj więcej

  ŚRODOWISKO ROZSZERZEŃ – PRZEZNACZENIE

  Środowisko rozszerzeń przeznaczone jest dla zaawansowanych wdrożeniowców i integratorów z podstawami programowania, którzy świadcząc swoje usługi mają ambicje dostarczać klientom rozwiązania „dopięte na ostatni guzik”.

  Warto podkreślić, że narzędzia wchodzące w skład środowiska rozszerzeń to te same, których używają na co dzień programiści Humansoft. Stworzone przy ich pomocy obiekty, takie jak: wydruki, widoki, funkcje czy moduły są więc identyczne z fabrycznymi.

  Kreator wydruków

  ERP to nadal w dużej mierze świat wydruków, nawet jeśli coraz częściej są to pliki PDF wysyłane drogą elektroniczną, nie zaś papierowe dokumenty. Kreator wydruków służy do ich projektowania. Projektując nowy wydruk nie siadasz przed „białą kartka” tylko pracujesz na wskazanym przez Ciebie fabrycznym wydruku.

  Edytor i kompilator funkcji

  Narzędzia edytor i kompilator funkcji pozwalają na dopisywanie nowych funkcji rozszerzających, bez naruszania przy tym integralności kodu głównego Czytaj więcej. Funkcje te mogą być uruchamiane na żądanie użytkownika (wtyczki, funkcje prywatne) oraz wyzwalane automatycznie podczas edycji dokumentów (prologi i epilogi do dokumentów i wydruków).

  System potrafi w tych miejscach uruchamiać zewnętrzne programy napisane i skompilowane w dowolnym języku (np. .NET). Jednak najlepsze rezultaty przynosi użycie obiektowego, bazodanowego języka xBase, gdyż jest to środowisko, w którym powstał sam HermesSQL.

  Kreator widoków

  HermesSQL jest aplikacją bazodanową , więc widok (grid) jest podstawowym obiektem do prezentacji danych tabelarycznych. Jest ich w systemie ponad 1.500, a ich liczba ciągle rośnie wraz z rozwojem.W definicji kolumny możesz użyć zarówno pól fabrycznych jak i pól użytkownika oraz wartości wyliczeniowych nie będących wprost polem w bazie danych.

  Wielowarunkowe kolorowanie komórek uwypukla ważne dla ciebie informacje. Jeśli potrzebujesz wzbogacić funkcjonalność fabryczną danego widoku możesz dopisać własne wtyczki używając edytora i kompilatora funkcji.

  Kreator rozszerzeń

  Najnowszym i najbardziej zaawansowanym składnikiem środowiska rozszerzeń jest kreator rozszerzeń. Przy jego pomocy możesz tworzyć zaawansowane moduły funkcjonalne doskonale zintegrowane z programem HermesSQL, w czasie wielokrotnie krótszym, niż przy użyciu tradycyjnych narzędzi programistycznych, np. Visual Studio. Zazwyczaj potrzeba na to, od kilku godzin do kilku dni. Wymagana jest minimalna wiedza programistyczna.

  BROKER

  Broker jest zestawem funkcji API umożliwiających integrację zewnętrznych systemów z programem HermesSQL. Dzięki nim możesz dokonywać bezpiecznych zapisów do bazy Hermesa oraz pobierać z niego poprawne dane bez potrzeby rozwikływania ich złożonej struktury. Skorzystaliśmy z otwartych standardów, tak aby klientem HermesaSQL mógł być program napisany w dowolnej technologii, na dowolnej platformie systemowej (Windows, Linux, Android, IOS). Komunikacja odbywa się poprzez sockety. Do wywołania funkcji i zwracania rezultatów używamy języka XML.

  Warsztaty szkoleniowe

  Dla integratorów, wdrożeniowców i informatyków z podstawami programowania przygotowaliśmy warsztaty szkoleniowe z zakresu obsługi i wykorzystania narzędzi deweloperskich. Dzięki nim, poznają możliwości tworzenia dodatkowych funkcjonalności i modułów oraz ćwiczą typowe konstrukcje programistyczne z wykorzystaniem wewnętrznych funkcji, zmiennych i klas Hermesa.

  Chcesz umówić się na prezentację on-line lub zamówić wersję demo?

  Wypełnij poniższy formularz kontaktowy!