Szybki kontakt

Moduł „Śledzenie zmian” w ofercie programu HermesSQL i Corax!

 

Kolejna nowość w naszej ofercie, która z pewnością  spotka się z dużym zainteresowaniem klientów i posiadaczy naszych systemów. Moduł „Śledzenie zmian” to  rozwiązanie dla każdego kto chce mieć kontrolę nad zmianami, jakie wykonują w systemie HermesSQL/Corax jego użytkownicy w zakresie dodawania, usuwania i poprawiania newralgicznych danych, np. usunięcie dokumentu, zmiana formy płatności na dokumencie,  dodanie rabatu, zmiany wysokości marży itp.

 

Jak działa moduł?

Moduł jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy, że zdefiniujesz akcje („Dodaj”, „Popraw”, „Usuń”) oraz tabelę i pola, które chcesz monitorować, aby program mógł na bieżąco rejestrować wykonane przez użytkowników zmiany. Dzięki temu wiesz,  jaki operator, kiedy (dzień, godzina zmiany) i w jakiej tabeli oraz polu wykonał daną akcję.

Monitorować możesz każdy rodzaj pól tj. zarówno pole numeryczne i tekstowe, jak również każdą niefabryczną tabelę i niestandardowe pole dodane do programu.

W module możesz również ustalić okres przechowywania śledzonych zmian podając ilość dni, po których nastąpi usunięcie zbędnych zapisów z bazy danych.  Opcja ta pozwala nie tylko zachować czytelność zapisanych danych w systemie, ale także utrzymać maksymalną wydajność programu.

 

 

 

Kliknij w obrazek, aby na przykładach zobaczyć jak działa moduł „Śledzenie zmian”!

 

 

 

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

 

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Dorota Żemantowska

 tel: 48 360 89 58 wew. 19,

kom. 504 932 156