Szybki kontakt

Moduł „Śledzenie zmian” w ofercie programu HermesSQL i Corax!

 

 

Kolejna nowość w naszej ofercie, która z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem klientów i posiadaczy naszych systemów. Moduł „Śledzenia zmian” to niezwykle elastyczne i łatwe w obsłudze rozwiązanie dla każdego, kto chce kontrolować zapisy i zmiany wykonane przez użytkowników w programie HermesSQL lub Corax.

 

 

 

Wystarczy zdefiniować akcje („Dodaj”, „Popraw”, „Usuń”) oraz tabele i pola, które chcesz monitorować, aby następnie program na bieżąco rejestrował wykonane w nich zmiany. Dzięki temu, wiesz dokładnie jaki operator, kiedy (dzień, godzina zmiany) i w jakiej tabeli oraz polu wykonał daną czynność.

 

Monitorować można każdy rodzaj pól tj. zarówno pole numeryczne i tekstowe, jak również każdą niefabryczną tabelę i niestandardowe pole dodane do programu.

 

W module ustalisz także okres przechowywania śledzonych zmian, podając ilość dni, po których nastąpi usunięcie zbędnych zapisów z bazy danych.  Opcja ta pozwala nie tylko zachować czytelność zapisanych danych w systemie, ale także utrzymać maksymalną wydajność programu.

 

Moduł „Śledzenia zmian” jest więc doskonałą propozycją dla firm, które potrzebują dostępu do szczegółowych informacji o zmianach jakie wykonują w systemie ERP ich pracownicy.

 

 

 

Kliknij w obrazek, aby zobaczyć przykładowe ekrany modułu „Śledzenie zmian”

 

 

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń pod numer tel: 48 360 89 58 wew. 19,

kom. 504 932 156 (Dorota Żemantowska)

i zapytaj o szczegóły!