Szybki kontakt

Kalkulator ERP

Kalkulator Systemu ERP

Branża:

Wielkość firmy (ilość pracowników):

Liczba operatorów systemu:

Zakres wdrożenia systemu ERP:

Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

*Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

Zapraszamy do przeczytania artykułu
„Ile kosztuje system ERP?”

SPAW-TECH wybrał Humansoft e-sklep

 

Firma Handlowo-Usługowa SPAW-TECH to wieloletni klient Humansoft Sp. z o.o. Specjalizuje się w sprzedaży, doradztwie oraz serwisie urządzeń spawalniczych, kompresorów, elektronarzędzi oraz wielu innych urządzeń wykorzystywanych w przemyśle, rzemiośle, budownictwie, transporcie, rolnictwie oraz w gospodarstwach domowych.

Od przeszło 10 lat firma pracuje na systemie ERP – HermesSQL, który wykorzystuje m.in. w obszarach.: sprzedaży, zaopatrzenia, zarządzania siecią handlowców, obsługi magazynów oraz zarządzania serwisem i usługami.

 

E-sklep – nowy kanał sprzedaży

W  połowie 2018 roku spółka zdecydowała się otworzyć nowy kanał dystrybucji i uruchomić sprzedaż on-line. Prace nad wdrożeniem sklepu internetowego SPAW-TECH powierzył  firmie Humansoft Sp. z o.o., która jest autorem aplikacji e-commerce Humansoft e-sklep. We wdrożeniu uczestniczył Brązowym Partner Humansoft – Biuro Usług Informatycznych „KLIK” ze Skarżyska Kamiennej, który od kilkunastu lat obsługuje firmę SPAW-TECH pod kątem informatycznym.

 

Współpraca sklepu internetowego z systemem ERP

Jednym  z kluczowych aspektów wyboru Humansoft e-sklepu była pełna integracja z programem HermesSQL. W ramach dwustronnej wymiany danych wybrane produkty przesyłane są do e-sklepu, natomiast e-zamówienia na bieżąco importowane są do programu ERP. Dzięki temu SPAW-TECH zarządza i sprawnie obsługuje w systemie HermesSQL obie formy prowadzonej sprzedaży – stacjonarną i internetową.  W efekcie nie musi prowadzić oddzielnych dla e-sklepu kartotek produktowych i stanów magazynowych, gdyż są one wspólne dla obu form sprzedaży. Zamówienia internetowe wpływają bezpośrednio do systemu ERP, gdzie zamawiane towary automatycznie rezerwowane i blokowane są do dalszej sprzedaży. Pozwala to firmie SPAW-TECH prowadzić sprzedaż w oparciu o aktualne stany magazynowe i tym samym płynnie realizować sprzedaż on-line. Obecnie w ofercie e-sklepu znajduje się blisko 2.500 produktów.

Sklep internetowy został uruchomiony w marcu br. – https://spawtech.idetal.pl/

 

 

 

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń pod numer tel: 48 360 89 58

i zapytaj o szczegóły!