Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  Automatyczna ekstrakcja DANYCH

  Z SYSTEMÓW SAP

  Zrewolucjonizuj analizę danych z Programem SAP demo w całej organizacji

  Chcesz poprawić efektywność pracy, zmniejszyć koszty i zwiększyć rentowność swojej organizacji? Technologia Qlik skutecznie wykorzystuje informacje zawarte w SAP analizując dane w dowolnym wymiarze.

  Zadawaj własne pytania i uzyskuj na nie odpowiedzi dzięki automatyzacji eksportu danych SAP i możliwości połączenia ich z danymi z innych źródeł.

  Zarząd i kierownictwo

  Przeprowadzaj nowe analizy w ciągu kilku godzin – przy niewielkim lub żadnym wsparciu IT. Otrzymuj szybkie odpowiedzi na krytyczne i często złożone pytania biznesowe, opierając się między innymi na analizach predykcyjnych, scenariuszach 'what if’, dashboardach KPI, zrównoważonych kartach wyników.

  Łańcuch dostaw

  Natychmiastowy, dokładny i szczegółowy wgląd w realizację i planowanie zapotrzebowania dla Menadżerów łańcucha dostaw. Analizuj popyt i podaż, obniż koszty operacyjne zwiększając jednocześnie zdolność Klientów do szybkiego składania zamówień. Użytkownicy SAP mogą współpracować z dostawcami i integrować dane z ich systemów w Qlik.

  Sprzedaż i obsługa klienta

  Ułatw swoim zespołom ds. sprzedaży, marketingu i obsługi klienta dostęp do informacji o klientach. System umożliwia analizowanie trendów rynkowych, szczegółowych informacji o klientach i zamówieniach, aby na bieżąco dopasowywać strategie produktowe i sprzedażowe do ich potrzeb. Zwiększ w ten sposób przychody, marżę i zyski.

  Produkcja

  Natychmiastowy obraz gdzie i jak systematycznie usprawniać procesy produkcyjne realizowane w SAP. Szybka reakcja Planistów i Menadżerów na potrzeby produkcyjne, zdobycie korzyści konkurencyjnych oraz zmniejszenie wady produktu. Wdrażaj i udoskonalaj metodologie najlepszych praktyk w zakresie przetwarzania dużych ilości danych.

  Finanse

  Szybkość, dokładność i transparentność procesów zarządzania finansami przy pełnej zgodności z przepisami zależnymi od danych z systemów SAP. Usprawnij zgodność z MSSF, GAAP oraz innymi regulacjami i standardami rachunkowości, a także przepisami ochrony środowiska, zdrowia, bezpieczeństwa i handlu.

  Dowiedz się więcej!

   

  Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24 godzin.

  Qlik SAP Connector zapewnia moc i prostotę bez nadmiernych kosztów i złożoności działania

  Elastyczność łączenia źródeł danych – model asocjacyjny Qlik został zaprojektowany specjalnie do interaktywnej, swobodnej eksploracji i analizy danych – pozwala użytkownikom łatwo łączyć dane z SAP ERP, SAP BW i SAP HANA z danymi z systemów innych niż SAP w potężne aplikacje Qlik. Graficzna, oparta na kreatorze funkcjonalność ETL obsługuje wiele źródeł danych i wiele typów plików. Jednocześnie otwarty skrypt Qlik daje nieograniczone możliwości integracji i przekształcania danych.

  Szybkie wdrożenia – pomagamy uzyskać większą wartość z systemów SAP w ciągu dni lub tygodni, a nie miesięcy czy lat. System Qlik dostarcza gotowe szablony, aby użytkownicy mogli uzyskać natychmiastowy wgląd w dane już od pierwszego dnia.

  Wartość dodana dla inwestycji SAP – dzięki szybkiej, elastycznej analizie ad-hoc platforma Qlik umożliwia dostęp do wszystkich danych w wielu systemach SAP oraz na eksport danych SAP. Użytkownicy biznesowi mogą łatwo współpracować z zespołem IT i zarządzać danymi. Użytkownicy zaczynają pracę z Qlik już po niecałej godzinie szkolenia.

  Pewność i bezpieczeństwo korzystania z certyfikowanego interfejsu – Qlik Connector for SAP NetWeaver oraz integracja Qlik z SAP HANA jest gwarantowana poprzez certyfikację SAP SE. Certyfikowana technologia Qlik, pozwala analizować najważniejsze informacje z systemu SAP.

  Zwiększenie produktywności dzięki ponownemu użyciu komponentów SAP – pakiet Qlik Connectors for SAP pozwala organizacji ponownie wykorzystać logikę biznesową i poniesione inwestycje w posiadane już komponenty systemu SAP, takie jak: zapytania BEx, obiekty DSO / ODS, raporty ABAP, zapytania SAP i ekstraktory SAP.

  Jak działa Qlik SAP Connector

  Certyfikowany przez SAP konektor Qlik działa przy użyciu zdalnie wywołanej funkcji w trybie tylko do odczytu i umożliwia bezpośredni dostęp do danych SAP (oraz eksport danych SAP). Qlik zapewnia łączenia danych SAP i danych z innych źródeł w szybki, elastyczny i prosty sposób. Użytkownicy uzyskują dostęp do analizy zarówno na poziomie zagregowanym, jak i szczegółowym.

  „Qlik jest fantastyczny. Możliwość agregowania danych historycznych z różnych systemów z danymi z naszych systemów SAP sprawiły, że informacje o firmie były bardziej dostępne dla wszystkich i umożliwiły naszym użytkownikom szybkie i wydajne tworzenie skonsolidowanych raportów.”

  Kompleksowy pakiet narzędzi do integracji z systemami SAP

  Qlik SAP Connector obsługuje wiele różnych metod integracji używanych do komunikacji z SAP ERP, SAP BW lub SAP HANA. Administratorzy i użytkownicy biznesowi mogą wybrać najlepszy konektor do zastosowania w określonym środowisku i dla konkretnych wymagań. Qlik posiada certyfikowane konektory do SAP, które współpracują bezpośrednio z:

  SAP Reports, SAP Queries, SAP Extractors, BEx Queries, DSO/ODS Objects, BAPI, SQL

  OLAP, Multi-providers, Infocubes, Relational tables, HANA views, CDS views

  Zobacz całą historię zawartą w danych SAP

  Raportowanie i analiza danych z tabel SAP oraz ich integracja z danymi z innych systemów może stanowić dla użytkowników biznesowych poważne wyzwanie. Większość narzędzi stworzonych do scentralizowanego raportowania jest zbyt mało elastycznych, a użytkownicy biznesowi potrzebują łatwych w użyciu narzędzi do eksploracji danych, a także zadawania własnych pytań i szukania na nie odpowiedzi. Ważna jest też automatyzacja eksportu danych SAP i możliwość połączenia danych z SAP z danymi z innych źródeł bez obniżenia wydajności całego środowiska.

  Qlik wyszedł naprzeciw tym wyzwaniom tworząc dedykowany Certyfikowany przez SAP konektor do natywnego pobierania danych z systemów SAP. Qlik zapewnia elastyczną, wizualną analizę danych ad-hoc. Użytkownicy SAP otrzymali narzędzie dające im lepszy wgląd w procesy biznesowe i krytyczne dane, tym samym nareszcie efektywniej wykorzystują bogactwo informacji ukrytych w danych systemów SAP.

  Humansoft

  Certyfikowany Partner Qlik Solution Provider – jeden z pierwszych partnerów Qlik w Polsce – 11 lat doświadczeń.

  Jedyny w Polsce Akredytowany Partner Qlik w zakresie:

  Doświadczony i wykwalifikowany zespół wdrożeniowy Qlik Sense i QlikView.

  Wybierz system Business Intelligence i poznaj go lepiej

  WYBIERZ HUMANSOFT!

  – certyfikowany Partner Qlik Solution Provider – jeden z pierwszych partnerów Qlik w Polsce.
  – akredytowany Partner Qlik w zakresie Qlik Data Catalyst oraz Qlik Associative Big Data Index
  – jeden z najbardziej doświadczonych i wykwalifikowanych zespołów wdrożeniowych Qlik Sense i QlikView w Polsce
  – realizacja projektów Business Intelligence dla największych, strategicznych firm
  – wykonanie blisko 90 wdrożeń Platformy Business Intelligence Qlik dla klientów z różnych branż
  – w naszych aplikacjach analitycznych Qlik codziennie pracuje ponad 2000 użytkowników
  – wdrożenia poparte wnikliwą analizą indy­wi­du­al­nych wymagań i potrzeb każdego klienta
  – blisko 30 lat doświadczenia w tworzeniu oraz wdrażaniu własnego oprogramowania ERP B2B, B2C, EDI I BI
  – gwarancja najwyższej jakości dostarczanych rozwiązań i usług.