Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  4 rok z rzędu Qlik najwydajniejszym rozwiązaniem Business Intelligence wg. BARC

  W tegorocznym niezależnym badaniu użytkowników systemów Business Intelligence – BARC THE BI SURVEY 2019, użytkownicy ponownie wskazali Qlik Sense jako numer 1 w kategorii zadowolenie z wydajności i zadowolenie klienta  z rozwiązania Business Intelligence. Platforma analityczna Qlik Sense znalazła się również w czołówce aż 48 kategorii badania.

   

  Rozwiązania Qlik już po raz 11 zostały oceniane w badaniu BARC, cały czas utrzymując swoją mocną pozycję. Qlik jest najczęściej używanym rozwiązaniem w swojej klasie zarówno w sektorze średnich jak i dużych przedsiębiorstw.

   

  96% ankietowanych użytkowników oceniło tworzenie dashboardów w Qlik Sense jako doskonałe lub dobre

   

   

  Platforma analityczna Qlik Sense zajęła pierwsze miejsce, wyprzedzając tym samym Tableau, SAP, Oracle, IBM, czy Microsoft w kategoriach:

  • Wydajność rozwiązania – Qlik to najwydajniejsze rozwiązanie na rynku Business Intelligence
  • Łatwość użytkowania – Dzięki przystępnej technologii wdrożenia przebiegają szybko a użytkownicy chętnie korzystają z analiz
  • Zadowolenie z produktu – 92% użytkowników poleca Qlik Sense

   

  Platforma analityczna Qlik Sense zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Customer experience” wśród „Dużych międzynarodowych dostawców BI”. W ciągu minionych czterech lat Qlik corocznie osiąga znakomite wyniki w tym kluczowym wskaźniku wydajności. Qlik Sense należy również do liderów w grupie „Produkty ukierunkowane na odkrywanie danych” i osiąga wysokie oceny w kategoriach „Samoobsługa”, „Łatwość użytkowania”, „Satysfakcja z wydajności”, „Wydajność zapytania” i „Elastyczność”. Kulminacją kluczowych wskaźników wydajności są wysokie wyniki w zagregowanych wskaźnikach KPI „Customer experience”. Zajęcie tak czołowych pozycji pokazuje, że Qlik rozumie jak ważne jest słuchanie wymagań klientów dotyczących poszczególnych obszarów takich jak wydajność i użyteczność dla użytkowników biznesowych.

   

  Wydajność rozwiązania jest jednym z głównych argumentów przemawiających za zakupem platformy Qlik Sense. 43 procent respondentów jako główny powód wyboru Qlika wskazało na szybkość wykonywania zapytań, co czyni go trzecim co do wielkości powodem zakupu. Wynik ten jest jeszcze bardziej imponujący w porównaniu do średniej wszystkich produktów w ankiecie BI, która jest znacznie niższa i wynosi 25 procent. Qlik ma dobrą świadomość o unikalności swojego rozwiązania in-memory i dobrze z niej korzysta. Qlik Sense konsekwentnie utrzymuje pozycję numer jeden wśród największych międzynarodowych dostawców BI w kategorii „Zadowolenie z wydajności”.

   

  Niezależne badanie BARC THE BI SURVEY 19 zostało przeprowadzone już po raz 17. Ocenie poddano 36 różnych rozwiązań BI a w badaniu udział wzięło ponad 3 000 respondentów. Rozwiązania BI były oceniane m.in. ze względu na korzyści biznesowe, sukces projektu, rekomendacje, wartość biznesową, zadowolenie klienta, łatwość użytkowania, innowacyjność i szybkość działania – łącznie 34 wskaźników KPI.