Szybki kontakt
Kalkulator ERP
Kalkulator Systemu ERP

Branża:

Wielkość firmy (ilość pracowników):

Liczba operatorów systemu:

Zakres wdrożenia systemu ERP:

Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

*Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

Zapraszamy do przeczytania artykułu
„Ile kosztuje system ERP?”

PROGRAMISTA VISUAL FOX PRO

 

Do zespołu programistów poszukujemy ambitnej osoby ze znajomością środowiska Visual FoxPro, której zadaniem będzie projektowanie rozwiązań i aplikacji rozszerzających funkcjonalność systemu ERP. W zakres prac wchodzić będzie utrzymanie, rozwój oraz optymalizacja znanego na rynku programu ERP – HermesSQL, testy developerskie oraz tworzenie dokumentacji projektowej.

Jeśli więc znasz środowiska Visual FoxPro i pasjonujesz się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań wspierających nowoczesne przedsiębiorstwa, aplikuj do nas!

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

 

  • doświadczenie w programowaniu zagadnień biznesowych (ERP, CRM, MRP) w dowolnym języku (C#, VFP, Java)

 

  • znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL Server, My SQL)

 

Mile widziane są zgłoszenia od osób, które posiadają znajomość podstawowych procesów w systemach ERP.

OFERUJEMY

 

  • stabilne zatrudnienie i wysokie standardy pracy
  • pracę przy ciekawych projektach informatycznych
  • rozwój w zespole doświadczonych programistów
  • przyjazną i antykorporacyjną atmosferę pracy

APLIKUJ

 

CV z dopiskiem Programista Visual Fox Pro zawierające datę oraz klauzulę:

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Humansoft Sp. z o.o. z /s w Radomiu (ul. Grabowa 15, 26-600 Radom, NIP: 796-23-95-376,  Kapitał zakładowy: 1 050 000 PLN, KRS 0000048715, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego), zwanym dalej administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w rekrutacjach równoległych i przyszłych – na zbliżone stanowiska. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie – poprzez kontakt z Administratorem, przy czym nie wpływa to na czynności dokonane przed tym zdarzeniem. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody lub zaprzestania prowadzenia działalności oraz zatrudniania pracowników na stanowisku objętym rekrutacją i stanowiskach zbliżonych. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator nie przewiduje przekazywania danych podmiotom trzecim.

Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych można znaleźć na naszej stronie internetowej, w Polityce Prywatności.”

 proszę przesłać na maila: biuro@humansoft.pl