Szybki kontakt

Humansoft B2B – Nowość w naszej ofercie!

Posiadasz sieć dystrybutorów? Potrzebujesz zautomatyzować proces zamawiania towarów przy pomocy profesjonalnej platformy e-commerce, współpracującej z systemem ERP? To świetnie! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Humansoft B2B to nowoczesna internetowa platforma do sprzedaży hurtowej pozwalająca w prosty i efektywny sposób obsłużyć odbiorców hurtowych i dystrybutorów. Dzięki automatyzacji składania zamówień zmniejsza koszty związane z komunikacją i obsługą partnerów biznesowych. Natomiast możliwość prowadzenia zautomatyzowanej sprzedaży non stop, 7 dni w tygodniu, przyczynia się do zwiększenia częstotliwości i ilości składanych zamówień.

Platforma Humansoft B2B ściśle współpracuje z systemem HermesSQL i Corax.

 

 

 

 

 

Integralną częścią oferty Humansoft  B2B jest hosting i asysta techniczna, które zapewniają ciągłości pracy portalu 24/7/365 oraz płynną wymianę danych z systemem HermesSQL/Corax.

 

 

OPINIA KLIENTA

„Nasze produkty sprzedajemy poprzez sieć własnych salonów oraz ogólnopolską sieć sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz. Poszukiwaliśmy nowoczesnej, wydajnej platformy B2B, która usprawniłaby współpracę z wciąż rozwijającą się siecią handlową. Ponieważ od wielu lat z powodzeniem korzystamy z sytemu HermesSQL zdecydowaliśmy się wdrożyć zaprojektowaną przez Humansoft platformę B2B. Zaletą posiadania oprogramowania od jednego producenta  jest sprawna komunikacja i szybka reakcja na zgłaszana przez nas potrzeby”.

Błażej Karczewski
Dyrektor Handlowy
Drewno Centrum Sp. z o.o
.

 

 

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń pod numer tel: 48 360 89 58 wew. 19,  kom. 504 932 156