Kalkulator ERP
Kalkulator Systemu ERP

Branża:

Wielkość firmy (ilość pracowników):

Liczba operatorów systemu:

Zakres wdrożenia systemu ERP:

Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

*Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

Zapraszamy do przeczytania artykułu
„Ile kosztuje system ERP?”

ŚRODOWISKO ROZSZERZEŃ

To zestaw przyjaznych narzędzi informatycznych, za pomocą których program zostaje dopasowany do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Dzięki nim będziesz mógł modyfikować wszelkie dostępne w programie wydruki dokumentów i raportów oraz tworzyć zupełnie nowe wzorce wydruków. Możesz także opracować własne warunki filtrowania danych, by dostosować możliwości analiz do swoich potrzeb.

Za ich pomocą możesz rozszerzać standardową zawartość kartotek (kontrahentów, artykułów, pracowników) o dodatkowe pola, które będą przechować pomocnicze informacje. Nowe pola możesz użyć na widokach, wydrukach i w filtrach sortujących dane.

W zestawie znajdują się także narzędzia pozwalające projektować graficzny układ tabel (m.in.: rodzaj, wielkość i kolor czcionki) oraz zawartość tabeli (usuwanie lub dodawanie nowych kolumn z dodatkowymi informacjami). Każdy użytkownik może mieć własny widok tabeli dopasowany do potrzeb zajmowanego przez niego stanowiska w firmie.

Środowisko rozszerzeń oferuje również zaawansowane narzędzia, tzw. funkcje prywatne, rozszerzanie istniejącej w programie funkcjonalności o dodatkowe rozwiązania.

Różnice w module „Środowisko Rozszerzeń”
w programach Corax i MiniCorax

Edytor wydruków i raportów

Dodatkowe filtry sortujące dane

Projektowanie widoków tabel

Dodatkowe pola w kartotekach systemu

Prolog do dokumentu

Epilog do dokumentu

Wtyczki

MiniCorax

2 widoki w każdym kontekście

Corax

bez ograniczeń

WYPRÓBUJ BEZPŁATNIE

Program dla mikrofirm

X

Program dla małych firm

X

GDZIE KUPIĆ PROGRAM

Nasze programy dostępne są w sieci regionalnych partnerów handlowych, która liczy blisko 100 autoryzowane firmy informatyczne, zlokalizowane na terenie całego kraju. Dzięki temu zakupisz system również w Twoim regionie!

Nasi partnerzy handlowi po ukończeniu specjalistycznych szkoleń świadczą także profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich modułów oraz usługi wdrożeniowe i serwisowe.