Strona wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.
X

Oprogramowanie współpracujące

 Nasze systemy współpracyją z następującymi zewnętrznymi aplikacjami:

 

Oprogramowanie współpracujące HermesSQL  Corax
 
QlikView (Business Intelligence) - to prosta jak nigdy dotąd analiza danych dostępna dla wszystkich
 
tak tak
 
ChromeCRM - nowoczesny, internetowy systemem wspomagający zarządzanie relacjami z kontrahentami. Aplikacja oferowana jest przede wszystkim jako rozwiązanie hostowane z dostępem przez przeglądarkę internetową.
 
 
ProfitCRM - to innowacyjne rozwiązanie służące do wspomagania procesów organizacyjnych zachodzących w strukturach każdego przedsiębiorstwa, jak i do wspomagania zarządzania relacjami z klientami.
 
tak tak
 
Stacja Paliw 2008 - to elektroniczne systemy zarządzania stacjami paliw
 
tak tak
 
Sklep Internetowy Zelmart - służy do prowadzenia detalicznej sprzedaży towarów i usług w Internecie (sprzedaż B2C).
 
tak tak
 
Zamówienia internetowe - ZELMART - umożliwiają prezentację wybranych produktów znajdujących się w systemie sprzedaży w sposób skatalogowany na stronie internetowej.
 
tak tak
 
Import - Eksport Dokumentów - moduł składa się z dwóch aplikacji: DivisionEksport i MainOfficeService.
 
tak tak
 
Zamykanie Okresów - usługa polegająca na zamknięciu starych okresów w bazie humansoft HermesSQL i humansoft Corax
 
tak tak
 
CoraxMobile - to aplikacja przeznaczona dla firm posiadających sieć handlowców, którzy wykonują swoją pracę poza siedzibą firmy.
 
tak tak
 
G-xMag - system obsługi magazynu (WMS)
 
tak tak
 
G-mobile - aplikacja na terminale mobilne i stacjonarne
 
tak tak
 
G-Shop - Mobilne rozwiązanie sklepowe do samodzielnych zakupów.
 
tak tak
 
G–Check - rozwiązanie samoobsługowe dla klientów umożliwiające m.in. sprawdzanie cen, stanów magazynowych, punktów w programie lojalnosciowym
 
tak tak
 
G–Rem - rozwiązanie umożliwiające przeprowadzenie inwentaryzacji
 
tak tak
 
G-UltraView - ultranowoczesny kreator graficznego interfejsu użytkownika
 
tak tak
 
G-Incaso - system dla mobilnego inkasenta
 
tak tak

AG-MAG START
- aplikacja mobilna do zarządzania gospodarką magazynową instalowana na serwerze i terminalach mobilnych.
 
Rozwiązanie umożliwiające sczytanie kodów kreskowych, wpisanie ilości i przesłanie tych danych do systemu HermesSQL lub Corax w celu wygenerowania określonego dokumentu (dane importowane do dokumentu), ograniczona ilość obsługiwanych dokumentów tylko PZ, WZ, inwentaryzacja, MM.
 
 
AG-MAG Full - aplikacja mobilna do zarządzania gospodarką magazynową instalowana na serwerze i terminalach mobilnych.
 
Rozwiązanie umożliwiające wykorzystanie bardziej zaawansowanych funkcji i obsługę większej ilości dokumentów i procesów. Pełna komunikacja z bazą systemu HermesSQL lub Corax, bezpośrednie tworzenie dokumentów z poziomu terminala , obsługa PZ, MM, WZ , inwentaryzacji , RW, PW, zarządzanie cechami towaru jak nr serii lub partii.
 
Mobius - aplikacja mobilna do instalacji na urządzeniach mobilnych (tablet/smartfon, iPad) funkcjonująca w oparciu o system operacyjny Google Android, Apple iOS oraz MS Windows 8.
 
 
 
Mobius Biznes Panel
Obsługa i zarządzanie systemem Mobius z poziomu oprogramowania w interfejsie przeglądarki internetowej. Oprogramowanie administracyjne, pozwalające konfigurować zakres danych w aplikacji Mobius, zarządzać pracą przedstawicieli handlowych, analizować efekty ich pracy oraz raporty.
 
-
Mobius CRM
Moduły umożliwiające gromadzenie w jednym miejscu najważniejszych informacji o klientach, projektach i dokumentach firmy. Dedykowana część systemu pozwalająca na uporządkowanie całej wiedzy – od momentu pozyskania klienta, poprzez kolejne etapy współpracy, aż po zagadnienia opieki posprzedażnej. Moduły - Baza wiedzy, zadania, zdarzenia, kampanie, mailing, powiadomienia, kalendarze, rezerwacje zasobów, integracja outlook.

-
Konektor Mobius
(konektor integrujący system Mobius z systemami HermesSQL i Corax)
 
 
 
© 2015, Humansoft Sp. z o.o. - zarządzanie firmą, oprogramowanie dla firm, systemy ERP, programy księgowe i płacowe, fakturowanie
faktury - programy do fakturowania, kadry i płace, środki trwałe, gospodarka magazynowa i materiałowa, system zarządzania, zintegrowany system ERP.
Programy dla firm handlowych, budowlanych i dla firm usługowych.

Powielanie w jakiejkolwiek formie całości lub fragmentów treści zawartych na stronie internetowej Humansoft Sp. z o.o.
bez pisemnej zgody producenta jest zabronione i narusza prawa autorskie Humansoft Sp. z o.o.
Skontaktuj się z nami