Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  OBSŁUGA PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

  Moduł, który pozwala efektywnie zarządzać siecią przedstawicieli handlowych i naliczać sprzedawcom prowizje w oparciu o różne kryteria. Dostarcza informacji na temat efektywności działań handlowców poprzez możliwość szczegółowego analizowania zarejestrowanych w systemie dokumentów sprzedaży, które powiązane są z handlowcami.

  Możliwości modułu „Obsługa przedstawicieli handlowych”

  Gotowe analizy pozwalające kontrolować sprzedaż handlowców oraz naliczać prowizje na podstawie osiągniętych obrotów lub zapłaconych dokumentów

  Możliwość uzyskania szczegółowych informacji na temat wyników pracy handlowca, takich jak wysokość obrotu we wskazanym przedziale czasu, sprzedanych towarach i ich ilości

  Możliwość zaplanowania dowozu towaru do klientów

  Automatyczne drukowania dla kierowców/sprzedawców listy faktur oraz zbiorczego zestawienia faktur

  Wypróbuj bezpłatnie!

  X

  GDZIE KUPIĆ PROGRAM

  Nasze programy dostępne są w sieci regionalnych partnerów handlowych, która liczy blisko 100 autoryzowane firmy informatyczne, zlokalizowane na terenie całego kraju. Dzięki temu zakupisz system również w Twoim regionie!

  Nasi partnerzy handlowi po ukończeniu specjalistycznych szkoleń świadczą także profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich modułów oraz usługi wdrożeniowe i serwisowe.