Szybki kontakt

OBSŁUGA PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

Moduł, który pozwala efektywnie zarządzać siecią przedstawicieli handlowych i naliczać sprzedawcom prowizje w oparciu o różne kryteria. Dostarcza wiedzy na temat efektywności działań handlowców, poprzez możliwość szczegółowego analizowania zarejestrowanych w systemie dokumentów sprzedaży, które powiązane są z handlowcami.

Możliwości, jakie daje moduł „Obsługa przedstawicieli handlowych”

Gotowe analizy pozwalające kontrolować sprzedaż handlowców oraz naliczać prowizje na podstawie osiągniętych obrotów lub zapłaconych dokumentów

Możliwość uzyskania szczegółowych informacji na temat wyników pracy handlowca, takich jak wysokość obrotu we wskazanym przedziale czasu, sprzedanych towarach i ich ilości

Możliwość zaplanowania dowozu towaru do klientów

Automatyczne drukowania dla kierowców/sprzedawców listy faktur oraz zbiorczego zestawienia faktur

Wypróbuj bezpłatnie!

X

GDZIE KUPIĆ PROGRAM

Nasze programy dostępne są w sieci regionalnych partnerów handlowych, która liczy blisko 100 autoryzowane firmy informatyczne, zlokalizowane na terenie całego kraju. Dzięki temu zakupisz system również w Twoim regionie!

Nasi partnerzy handlowi po ukończeniu specjalistycznych szkoleń świadczą także profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich modułów oraz usługi wdrożeniowe i serwisowe.