Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  PROGRAM DLA FIRM DO OBSŁUGI MAGAZYNÓW I LOGISTYKI

  Potrzebujesz zwiększyć tempo i jakość pracy na magazynie, aby sprawnie realizować zamówienia klientów? Chcesz zredukować kosztowne pomyłki na magazynie i zoptymalizować gospodarkę magazynową? Szukasz sprawdzonego systemu, który to wszystko umożliwi i pozwoli mieć pełną kontrolę nad magazynami?

  Poznaj program ERP HermesSQL, który pomaga firmom handlowym i produkcyjnym w mądrym zarządzaniu magazynem i logistyką. Zastosuj mobilne rozwiązania do obsługi magazynu i wprowadź zupełnie nową jakość pracy w Twojej firmie!

  HermesSQL to jeden kompletny program ERP do obsługi firmy. Posiada również rozwiązania do zarządzania sprzedażą, dystrybucją, obszarem finansowo-księgowego, kadrowo-płacowego oraz produkcją i usługami. Współpracuje także ze sklepem internetowym i platformą B2B.

  Mobilna obsługa magazynu

  Zautomatyzowany wyposażony w aplikacje mobilne magazyn zwiększa wydajność pracy magazynierów, poprawia  terminowość wysyłek towarów i wykonanie wszelkich operacji na magazynie. Z aplikacją mobilną przeznaczoną na kolektory danych, usprawnisz procesy związane z przyjmowaniem, wydawaniem, przesuwaniem i inwentaryzowaniem towarów. Wszystkie te operacje magazynierzy wykonają szybko i bezbłędnie skanując kody kreskowe zamieszczone na towarach. Aplikacja jest integralną częścią systemu HermesSQL. Pracujesz więc na jednej bazie danych, dlatego nie musisz poświęcać czasu na przesyłanie jakichkolwiek danych

  Identyfikacja towaru i partii na paletach

  Za pomocą dokumentu zlecenia wydania zlecisz magazynierowi przygotowanie towarów do wysyłki. Magazynier układając towary na paletach, używa czytnika kodów kreskowych, aby wczytać do zlecenia wydania informacje o towarze i wprowadza ilości spakowanych towarów. Indywidualny numer palety, który nadaje program, pozwala powiązać paletę ze znajdującym się na niej towarem. Dzięki temu szybko sprawdzisz jaki towar jest na palecie, z której partii pochodzi, w jakiej ilości jest na palecie oraz kto pakował i kto zlecił towar do pakowania.

  Z programu wydrukujesz etykietę potrzebną do oznaczenia palet.

  Śledzenie partii – traceability

  Pełna identyfikacja partii pozwala prześledzić drogę jaką przebył asortyment z danej partii od momentu przyjęcia, aż do wydania. Zaletą tego jest możliwość szybkiego odnalezienia surowców, wyrobów i nabywców danego wyrobu. Bez względu na jakim etapie procesu jest dana partia – produkcji, przetwarzania czy dystrybucji – zawsze szybko ją zidentyfikujesz!

  Bilans zamówień i rezerwacji

  Uporządkowane pełne informacje ułatwiają wybór optymalnych działań. Bilans zamówień i rezerwacji to praktyczne narzędzie, które dostarcza informacji na temat stanu towarów w kontekście przyjętych zamówień od klientów. Z tego miejsca dowiesz się m.in.: ile towarów aktualnie jest w drodze, ile towarów jest zarezerwowanych, a ile trzeba jeszcze zamówić, aby zrealizować zmówienia klientów. Z tego miejsca wygenerujesz także zamówienia do dostawców. Działasz więc szybko i precyzyjnie!

  Powiadomienia e-mail, sms

  Za pomocą wiadomości e-mail, sms lub okien pop-up program poinformuje Cię o najważniejszych zdarzeniach. Możesz skorzystać z fabrycznych powiadomień np. o zmianie statusu w zamówieniach klientów czy dostawców. To co jednak , najbardziej Ci się spodoba to możliwość tworzenia własnych, dowolnych powiadomień, które będę pomocne w bieżącej pracy, np.: powiadomienie o spadku zapasów poniżej stanu minimalnego lub komunikat o zapotrzebowaniu na surowce potrzebne do realizacji zlecenia produkcyjnego. Powiadomienia możesz również wysłać do swoich klientów, np.  dotyczące etapu realizacji ich zamówień!.

  Zapotrzebowanie do dostawców

  Za pomocą kilku kliknięć utworzysz w systemie zapotrzebowanie na towary. Możesz wygenerować je w oparciu o różne kryteria, np.: najtańsza dostawa, najszybsza dostawa lub główny dostawca. W zależności od potrzeb, możesz także utworzyć zapotrzebowanie na podstawie zamówień klientów, statystki sprzedaży towarów oraz założonych zapasów minimalnych lub maksymalnych towarów. Z systemu ERP HermesSQL wygenerujesz pojedyncze zamówienie do dostawcy lub jednocześnie wiele zamówień do wielu dostawców. To co do tej pory wymagało dużo czasu, teraz zrobisz w kilka minut!

  Terminy ważności

  Podczas magazynowania towarów, szczególnie spożywczych, istotnym elementem jest stałe kontrolowanie terminów przydatności. W tym przypadku program umożliwia wydawanie towarów metodą FEFO lub za pomocą wskazywania dostaw. W trakcie przyjmowania towaru system pilnuje, aby każdy wprowadzany produkt został opatrzony datą ważności. W systemie ERP HermesSQL dostępne są analizy związane z kontrolą terminów ważności, np.: analiza szczegółowe stany magazynowe wg kończących się terminów ważności. Korzystając z analiz zabezpieczysz firmę przed stratami finansowymi wynikającymi z posiadania przeterminowanych, niezdatnych do wykorzystania produktów.

  Kontrola rotacji i zalegania towarów

  Kapitał zamrożony w zalegających towarach to częsty problem firm. Wykorzystując analizę rotacji i zalegania towarów będziesz świadomie kształtował poziom towarów na magazynie, redukując do minimum zapasy słabo sprzedających się towarów.

  Miejsce składowania towarów

  Z chwilą przyjęcia towarów na magazyn lub ich wydania, możesz wskazać miejsce składowania konkretnych materiałów i produktów. Dzięki temu wykorzystasz optymalnie powierzchnię magazynów i usprawnisz logistykę w firmie.

  Zarządzanie opakowaniami zwrotnymi

  W programie zarejestrujesz przyjmowane i wydawane opakowania zwrotne i bezzwrotne, wykonasz szczegółowe analizy dotyczące obrotu opakowaniami, a także w trakcie rejestracji faktury lub dokumentu PZ wygenerujesz odpowiednie dokumenty dla opakowań.

  Inwentaryzacja

  W systemie ERP HermesSQL wykonasz inwentaryzację na dowolny dzień. Za pomocą automatu łatwo utworzysz arkusze spisu z natury, a dla posiadanych nadwyżek i niedoborów wygenerujesz dokumenty PW i RW. Przebieg inwentaryzacji usprawnisz stosując kolektory danych, które przyśpieszą spis z natury.

  Kształtowanie ceny zakupu

  System ERP HermesSQL posiada mechanizm wstecznego przeliczania ceny zakupu, który w prosty sposób daje możliwość skorygowania na dokumentach ceny zakupu towaru, a ostatecznie także końcowej marży. W czasie rejestracji dokumentów PZ możesz doliczyć dodatkowe koszty zakupu np. koszty transportu, opłaty celnej czy koszty ubezpieczenia, dzięki czemu cena zakupu obliczona zostanie z uwzględnieniem tych kosztów.

  Analizy magazynowe

  W programie znajdziesz zestawienia i raporty, które dają pełną bieżącą informację o gospodarce towarami. Wśród nich znajdziesz: sumaryczne i szczegółowe stany magazynowe na dowolny dzień, przychody i rozchody poszczególnych towarów (także w rozbiciu na poszczególne centra kosztowe), zestawienia ilościowo-wartościowe stanów magazynowych i inne ważne analizy magazynowe. Łatwo utworzyć dodatkowe raporty dopasowane do potrzeb w firmie.Do projektowania bardziej rozbudowanych analiz magazynowych możesz wykorzystać platformę analityczną Qlik, która daje nieograniczone możliwości tworzenia spersonalizowanych raportów. – Przeczytaj więcej!

  Chcesz umówić się na prezentację o-line lub zamówić wersję demo?

  Wypełnij poniższy formularz kontaktowy!