Kalkulator ERP
Kalkulator Systemu ERP

Branża:

Wielkość firmy (ilość pracowników):

Liczba operatorów systemu:

Zakres wdrożenia systemu ERP:

Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

*Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

Zapraszamy do przeczytania artykułu
„Ile kosztuje system ERP?”

KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW

Moduł przeznaczony dla małych podmiotów gospodarczych prowadzących małą księgowość. Bazuje na dokumentach źródłowych pochodzących z innych modułów programu.

Możliwości modułu „Księga Przychodów i Rozchodów”

Automatyczne księgowanie dokumentów w oparciu o schematy księgowe

Przenoszenie i automatyczne księgowanie dokumentów sprzedaży, zakupu oraz innych dokumentach pochodzących z obszaru handlowo-magazynowego

Przenoszenie i automatyczne księgowanie list płac z modułu Kadry i Płace oraz kosztów amortyzacji oraz dokumentów WT i MT z modułu Środki Trwałe

Generowanie i drukowanie deklaracji PIT5 i PIT5L

Definiowanie dodatkowych kolumn w księdze, pomagające kontrolować koszty w firmie

Tworzenie własnych zestawień i raportów w oparciu o dane z księgi

WYPRÓBUJ BEZPŁATNIE

Program dla mikrofirm

X

Program dla małych firm

X

Program księgowy dla firm – dlaczego warto?

Prowadzenie dokumentacji związanej z firmowymi rozliczeniami jest bardzo ważne nie tylko z perspektywy rozliczeń z Urzędem Skarbowym, ale również z punktu widzenia samego przedsiębiorcy. Dane zgromadzone w ewidencjach pozwalają bowiem na uzyskanie informacji dotyczących aktualnego stanu finansów danego podmiotu, a to z kolei może mieć duży wpływ na opracowywanie strategii działania firmy oraz podejmowania konkretnych decyzji obejmujących jej funkcjonowanie. W biznesie pieniądze mają bezpośrednie przełożenie na plany rozwoju prowadzonej działalności gospodarczej, dlatego też wszystko powinno być rzetelnie udokumentowane.

Szereg czynności można wykonywać w sposób zautomatyzowany z pomocą takich rozwiązań, jak program finansowo-księgowy dla małych firm. Jednocześnie warto zauważyć, że często wybieraną metodą dokumentowania finansów przedsiębiorstwa jest Księga Przychodów i Rozchodów. W oferowanym przez nas oprogramowaniu można znaleźć moduły odpowiedzialne właśnie za tę formę dokumentacji rozliczeniowej, jak i za prowadzenie pełnej księgowości. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi zagadnienia związane z finansami firmy mogą być przejrzyste, a zadania ich dotyczące mogą przebiegać wygodnie i szybko. Stosowanie specjalistycznego oprogramowania w biznesie jest obecnie bardzo popularne.

Księga Przychodów i Rozchodów – możliwości modułu

Moduł umożliwia automatyczne księgowanie dokumentów sprzedażowych, a także tych odnoszących się do zakupów i kosztów firmowych. Z jego pomocą można także księgować listy płac w przypadku zatrudniania pracowników lub współpracy na podstawie umów cywilnoprawnych. Na podstawie danych zawartych w generowanej dokumentacji można tworzyć własne raporty, według indywidualnego zapotrzebowania przedsiębiorcy. To pozwala na kontrolowanie poszczególnych elementów związanych z funkcjonowaniem finansów danego podmiotu. Księga Przychodów i Rozchodów może być także wzbogacona o dodatkowe kolumny zdefiniowane przez użytkownika, co może być pomocne przy kontroli kosztów oraz innych aspektów dotyczących środków przedsiębiorstwa. Działanie modułu w dużej mierze opiera się na dokumentach generowanych w innych modułach oprogramowania, co sprawia, że są one stamtąd automatycznie pobierane i księgowane.

KPiR to bardzo popularna forma dokumentowania rozliczeń firmowych. Ze wsparciem oferowanego przez nas oprogramowania prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów może być proste, wygodne i sprawne. Małe przedsiębiorstwa, a także mikrofirmy mają możliwość skorzystania z bezpłatnej wersji próbnej programu, aby sprawdzić, jak takie narzędzia mogą się sprawdzić i pomóc w czynnościach obejmujących dokumentację finansową prowadzonego biznesu. Niewątpliwie specjalistyczne programy mogą mieć duży wpływ na funkcjonowanie działalności gospodarczej, dlatego też dobrze jest dokładnie przyjrzeć się indywidualnemu zapotrzebowaniu przedsiębiorstwa w tym zakresie, a także dostępnym możliwościom.

GDZIE KUPIĆ PROGRAM

Nasze programy dostępne są w sieci regionalnych partnerów handlowych, która liczy blisko 100 autoryzowane firmy informatyczne, zlokalizowane na terenie całego kraju. Dzięki temu zakupisz system również w Twoim regionie!

Nasi partnerzy handlowi po ukończeniu specjalistycznych szkoleń świadczą także profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich modułów oraz usługi wdrożeniowe i serwisowe.