Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji





  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW

  Moduł przeznaczony dla małych podmiotów gospodarczych prowadzących małą księgowość. Bazuje na dokumentach źródłowych pochodzących z innych modułów programu.

  Możliwości modułu „Księga Przychodów i Rozchodów”

  Automatyczne księgowanie dokumentów w oparciu o schematy księgowe

  Przenoszenie i automatyczne księgowanie dokumentów sprzedaży, zakupu oraz innych dokumentach pochodzących z obszaru handlowo-magazynowego

  Przenoszenie i automatyczne księgowanie list płac z modułu Kadry i Płace oraz kosztów amortyzacji oraz dokumentów WT i MT z modułu Środki Trwałe

  Generowanie i drukowanie deklaracji PIT5 i PIT5L

  Definiowanie dodatkowych kolumn w księdze, pomagające kontrolować koszty w firmie

  Tworzenie własnych zestawień i raportów w oparciu o dane z księgi

  WYPRÓBUJ BEZPŁATNIE

  Program dla mikrofirm

  X

  Program dla małych firm

  X

  Program księgowy dla firm – dlaczego warto?

  Prowadzenie dokumentacji związanej z firmowymi rozliczeniami jest bardzo ważne nie tylko z perspektywy rozliczeń z Urzędem Skarbowym, ale również z punktu widzenia samego przedsiębiorcy. Dane zgromadzone w ewidencjach pozwalają bowiem na uzyskanie informacji dotyczących aktualnego stanu finansów danego podmiotu, a to z kolei może mieć duży wpływ na opracowywanie strategii działania firmy oraz podejmowania konkretnych decyzji obejmujących jej funkcjonowanie. W biznesie pieniądze mają bezpośrednie przełożenie na plany rozwoju prowadzonej działalności gospodarczej, dlatego też wszystko powinno być rzetelnie udokumentowane.

  Szereg czynności można wykonywać w sposób zautomatyzowany z pomocą takich rozwiązań, jak program finansowo-księgowy dla małych firm. Jednocześnie warto zauważyć, że często wybieraną metodą dokumentowania finansów przedsiębiorstwa jest Księga Przychodów i Rozchodów. W oferowanym przez nas oprogramowaniu można znaleźć moduły odpowiedzialne właśnie za tę formę dokumentacji rozliczeniowej, jak i za prowadzenie pełnej księgowości. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi zagadnienia związane z finansami firmy mogą być przejrzyste, a zadania ich dotyczące mogą przebiegać wygodnie i szybko. Stosowanie specjalistycznego oprogramowania w biznesie jest obecnie bardzo popularne.

  Księga Przychodów i Rozchodów – możliwości modułu

  Moduł umożliwia automatyczne księgowanie dokumentów sprzedażowych, a także tych odnoszących się do zakupów i kosztów firmowych. Z jego pomocą można także księgować listy płac w przypadku zatrudniania pracowników lub współpracy na podstawie umów cywilnoprawnych. Na podstawie danych zawartych w generowanej dokumentacji można tworzyć własne raporty, według indywidualnego zapotrzebowania przedsiębiorcy. To pozwala na kontrolowanie poszczególnych elementów związanych z funkcjonowaniem finansów danego podmiotu. Księga Przychodów i Rozchodów może być także wzbogacona o dodatkowe kolumny zdefiniowane przez użytkownika, co może być pomocne przy kontroli kosztów oraz innych aspektów dotyczących środków przedsiębiorstwa. Działanie modułu w dużej mierze opiera się na dokumentach generowanych w innych modułach oprogramowania, co sprawia, że są one stamtąd automatycznie pobierane i księgowane.

  KPiR to bardzo popularna forma dokumentowania rozliczeń firmowych. Ze wsparciem oferowanego przez nas oprogramowania prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów może być proste, wygodne i sprawne. Małe przedsiębiorstwa, a także mikrofirmy mają możliwość skorzystania z bezpłatnej wersji próbnej programu, aby sprawdzić, jak takie narzędzia mogą się sprawdzić i pomóc w czynnościach obejmujących dokumentację finansową prowadzonego biznesu. Niewątpliwie specjalistyczne programy mogą mieć duży wpływ na funkcjonowanie działalności gospodarczej, dlatego też dobrze jest dokładnie przyjrzeć się indywidualnemu zapotrzebowaniu przedsiębiorstwa w tym zakresie, a także dostępnym możliwościom.

  GDZIE KUPIĆ PROGRAM

  Nasze programy dostępne są w sieci regionalnych partnerów handlowych, która liczy blisko 100 autoryzowane firmy informatyczne, zlokalizowane na terenie całego kraju. Dzięki temu zakupisz system również w Twoim regionie!

  Nasi partnerzy handlowi po ukończeniu specjalistycznych szkoleń świadczą także profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich modułów oraz usługi wdrożeniowe i serwisowe.