Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  KONTROLA JAKOŚCI

  Kontrola jakości to moduł programu Corax, który doskonale sprawdza się w firmach handlowych i produkcyjnych. Umożliwia pełną obsługę procesu polegającego na weryfikacji zgodności wybranych parametrów asortyment pod kątem spełnienia określonych norm oraz przechowywanie wyników pokontrolnych. Kontrolą jakości mogą być objęte dostawy surowców oraz przyjęcia na magazyn półproduktów i wyrobów gotowych.

  Moduł obsługuje trzy najczęściej stosowane rodzaje kontroli:

  Kontrolę całkowitą, która wymusza kontrolę wszystkich artykułów z dokumentu przychodowego

  Kontrolę ilościową przy pomocy, której możliwe jest wskazanie jaki procent artykułów ma być poddany kontroli lub co który artykuł ma być kontrolowany

  Kontrolę wyrywkową pozwalającą przeprowadzić weryfikację tylko wskazanych artykułów

   

  Pełna identyfikacja artykułów możliwa dzięki obsłudze numerów partii, zapewnia firmie szybkie odnalezienie dostawcy surowca, wykonawcy, miejsca wytworzenia wyrobu oraz jego odbiorców. Jest to niezwykle ważne w przypadku wykrycia wadliwych towarów.

  WYPRÓBUJ BEZPŁATNIE

  X

  GDZIE KUPIĆ PROGRAM

  Nasze programy dostępne są w sieci regionalnych partnerów handlowych, która liczy blisko 100 autoryzowane firmy informatyczne, zlokalizowane na terenie całego kraju. Dzięki temu zakupisz system również w Twoim regionie!

  Nasi partnerzy handlowi po ukończeniu specjalistycznych szkoleń świadczą także profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich modułów oraz usługi wdrożeniowe i serwisowe.