Szybki kontakt
Kalkulator ERP
Kalkulator Systemu ERP

Branża:

Wielkość firmy (ilość pracowników):

Liczba operatorów systemu:

Zakres wdrożenia systemu ERP:

Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

*Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

Zapraszamy do przeczytania artykułu
„Ile kosztuje system ERP?”

Bezpłatny webinar – „Kiedy wybrać sklep internetowy, a kiedy B2B?”

Termin: 27.02.2020 (czwartek), godz. 10.00

Wg raportu Interaktywnie.com rynek e-commerce cechuje się jednym z największych wzrostów w skali świata. W Polsce klientów kupujących przez internet jest już ponad 15 mln i liczba ta stale rośnie. To dobra wiadomość dla właścicieli sklepów internetowych oraz firm, które w najbliższym czasie zamierzają wejść w cyfrowy handel.

Jak się okazuje, dla dużej części przedsiębiorców problem stanowi wybór właściwego rozwiązania. Producenci sklepów internetowych i platform B2B prześcigają się w dostarczaniu im nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań do sprzedaży e-commerce. Jednak kluczowe pytanie dotyczy tego, jaki rodzaj internetowej aplikacji wybrać – e-sklep czy B2B?

Czego dowiesz się na webinarium?

Podczas webinarium dowiesz się jakie różnice występują pomiędzy tego typu aplikacjami i czym faktycznie się różnią. Na przykładzie konkretnych rozwiązań e-commerce, na żywo pokażemy Ci główne funkcjonalności e-sklepu i B2B w kontekście wykorzystania ich w e-biznesie.

Omówimy również zastosowanie systemu ERP do prowadzenia e-sklepu i platformy B2B oraz zakres takiej współpracy. Dowiesz się więc jakie zalety niesie dla Ciebie taka współpraca. Odniesiemy się również do integracji z serwisami aukcyjnymi, wyszukiwarkami cen oraz platformą BaseLinker. Dzięki temu zdobędziesz wiedzę, jaki rodzaj aplikacji powinieneś zastosować do prowadzenia swojego e-biznesu i czego oczekiwać po takiej aplikacji.

W trakcie trwania webinarium dostępny będzie czat. Będzie to świetna okazja, aby zadać naszym specjalistom dodatkowe pytania i uzyskać więcej informacji o możliwościach jakie dają nowoczesne sklepy internetowe i platformy B2B.

Główne tematy webinarium:

  • Najważniejsze różnice pomiędzy B2B, a sklepem internetowym
  • Integracja z serwisami aukcyjnymi, porównywarkami cen, platformą BaseLinker
  • Zakres współpracy B2B i e-sklepu z systemem ERP

Webinarium prowadzi:

Kamila Pacholec – Product Manager aplikacji e-commerce

Z firmą Humansoft związana jest od 2016 roku. Początkowo odpowiadała za testowanie systemów, wsparcie klientów oraz  prowadzenie szkoleń dla sieci partnerskiej. Obecnie specjalizuje się we wdrożeniach aplikacji webowych B2B, B2C współpracujących z systemami ERP. Od 2018 jako Product Manager odpowiada za rozwój Humansoft e-sklepu i Platformy Humansoft B2B.

 

Termin webinarium:

  • 27.02.2020 (czwartek) – godz. 10.00 – 11.00

Rejestracja na bezpłatne webinarium!