Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  NOWOCZESNY PROGRAM KADROWO-PŁACOWY

  Prowadzisz kadry lub naliczasz płace? Potrzebujesz sprawdzonych rozwiązań do prowadzenia spraw pracowniczych, rozliczeń z US, ZUS-em oraz naliczania list płac? Poznaj system, który pomaga w realizacji wszystkich tych zadań i przypomina o wykonaniu ich w wyznaczonym terminie.

  HermesSQL to nowoczesny i łatwy w obsłudze program do obsługi kadr i płac. Zgodny jest z wymogami polskiego ustawodawstwa w zakresie ewidencji danych kadrowych, naliczania wynagrodzeń, zasiłków, podatków oraz składek ZUS. Wspiera działy kadrowo-placowe w zakresie sporządzania list płac, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych. Ułatwia przygotowanie deklaracji do ZUS i Urzędów Skarbowych oraz wykonanie wszelkich czynności związanych z dokumentacją pracowniczą. Pozwala prowadzić e-teczki dla dokumentów pracowniczych i jest zgodny z RODO.

  Wysoka elastyczność

  W programie obok gotowych list płac, zestawień oraz składników płacowych możesz stworzyć dowolną ilość dodatkowych list płac, własnych składników płacowych, zestawień oraz formuł obliczeniowych. Dzięki temu system idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb. Zdecydujesz także, które składniki znajdą się na liście płac, na zestawieniach i na wydrukach list płac.

  PPK – Pracownicze Plany Kapitałowe

  Program ułatwia kompleksowe prowadzenie PPK. Umożliwia naliczanie na listach płac i odprowadzenie wpłat na PPK, przyjmowanie i ewidencjonowanie oświadczeń pracowników o wstąpieniu (OPT-IN), rezygnacji (OPT-OUT), zmianie wpłat na PPK oraz innych deklaracji składanych przez pracownika. Pozwala na prowadzenie aktualnej dokumentacji o PPK i jej archiwizowanie, a także przekazywanie niezbędnych informacji do instytucji finansowej.

  Ewidencja danych kadrowych

  Elektroniczna kartoteka zawiera komplet informacji o danych podstawowych pracownika, począwszy od historii zatrudnienia po dodatkowe kwalifikacje i uprawnienia. Możesz wprowadzić informacje o zajęciach komorniczych, niepełnosprawności pracownika, badaniach BHP/P.poż., profilaktycznych badaniach lekarskich, karach i nagrodach, wykształceniu oraz inne dane pracownika, które będą potrzebne.

  Rozliczenia z urzędami

  Program ułatwia rozliczenia z Urzędem Skarbowym, ZUS-em, NFZ, PEFRON, GUS-em. Z łatwością wygenerujesz deklaracje zgłoszeniowe i rozliczeniowe ZUS, deklaracje podatkowe PIT i IFT, sprawozdania DG1, Z03, Z06, Z12 stan zatrudnienia do PEFRON, zestawienia ubezpieczeń i obniżonych składek dla NFZ, karty zasiłkowe oraz inne zestawienia kadrowo-płacowe niezbędne w Twojej firmie. HermesSQL jest jednym z nielicznych na rynku systemów kadrowo-płacowych, który obsługuje wszystkie obowiązkowe deklaracje podatkowe i ubezpieczeniowe oraz większość deklaracji fakultatywnych.

  Umowy o pracę i cywilnoprawne

  W programie zarejestrujesz każdy rodzaj umowy o pracę (płaca godzinowa, akordowa, miesięczna) oraz umowy zlecenia i o dzieło. Będą one podstawą do naliczenia wynagrodzenia.

  E-deklaracje

  Wygenerowane w programie deklaracje podatkowe PIT w bezpieczny sposób prześlesz drogą elektroniczną do Urzędów Skarbowych. Możesz grupowo podpisywać, wysyłać i pobierać UPO oraz archiwizować e-deklaracje.

  Proste naliczanie płac

  Za pomocą automatu naliczysz płace z uwzględnieniem danych kadrowych, m.in.: zasiłków chorobowych, urlopów, potrąceń w razie nieobecności, nadgodzin, stażu pracy, dodatków funkcyjnych.

  Integracja z obszarem finansowo-księgowym

  System ERP HermesSQL to jeden spójny system. Wystarczy więc jedno kliknięcie, aby łatwo przenieść listę płac do modułu księgowego, a rozrachunki z pracownikami, komornikiem, US i ZUS do obszaru finansowego.

  Urlopy i inne nieobecności

  System umożliwia ewidencję urlopów i innych nieobecności oraz pozwala mieć nad nimi kontrolę. W karcie urlopowej pracownika sprawdzisz ilość należnych, wykorzystanych i pozostałych do wykorzystania dni urlopu.

  Powiadomienia e-mail, sms

  Mechanizm powiadamiana zadba, abyś pamiętał o terminowym wykonaniu ważnych zadań. Przypomni o zbliżającej się dacie końcowej badań lekarskich, szkoleń BHP czy umowy o pracę. Dzięki konfigurowalnym powiadomieniom stworzysz każdy rodzaj powiadomienia, który będzie pomocny w bieżącej pracy.

  Pożyczki z ZFŚP

  W prosty sposób zaewidencjonujesz w programie udzieloną pracownikowi pożyczkę z środków ZFŚP oraz jej spłatę.

  Eksport danych do Excela

  Jeśli jesteś przyzwyczajony do wykonywania analiz kadrowo-płacowych w Excelu – nie ma problemu! Każdy widok tabeli możesz wyeksportować do Excela i rozpocząć analizę danych.

  Zajęcia komornicze

  Program przypilnuje kwoty wolne od potrąceń oraz maksymalnej kwoty potrąceń podczas naliczania wynagrodzenia i zasiłków. Automatycznie przeniesie rozliczenie na rozrachunki z komornikiem.

  Portal Pracowniczy

  HermesSQL zintegrowany jest z nowoczesnym Portalem pracowniczym. Za jego pomocą każdy pracownik w Twojej firmie zaplanuje swój urlop, złoży wniosek lub prześle zapytanie do działu kadrowo-płacowego. Sprawdzi też szczegóły swojej umowy o pracę, ważność badań i szkoleń BHP, swoje uprawnienia i kwalifikacje oraz ilość należnych, wykorzystanych i pozostałych do wykorzystania dni urlopu. Z poziomu Portalu pracowniczego uzyska także informacje o wynagrodzeniu w postaci tzw. „paska” i pobierze deklarację PIT. Dzięki temu większość czynności pracownicy będą mogli wykonywać samodzielnie, odciążając w ten sposób dział kadrowo-płacowy. Portal Pracowniczy uruchamiany jest przez przeglądarkę internetową, więc można z niego korzystać również za pomocą urządzeń mobilnych.

  Gotowe zestawienia i wydruki

  Do dyspozycji masz wiele zestawień i wydruków kadrowo-płacowych, np: wydruki z listą płac, umowy o prace, karty pracy, listy płac, karty wynagrodzeń, zaświadczenia o zarobkach i zatrudnieniu, świadectwa pracy, zestawienia z kart pracy za wybrany okres, generowane zaświadczenia Rp7. Możesz również tworzyć własne zestawienia i raporty zgodnie z wewnętrznym regulaminem firmy.

  Zgodny z obowiązującymi przepisami!

  Korzystając z naszego systemu jesteś pewny, że pracujesz na programie dostosowanym do obowiązujących przepisów. Wystarczy, że będziesz pamiętać o cyklicznej aktualizacji oprogramowania. Dodatkowo zyskasz dostęp do kolejnych, nowych funkcjonalności, ułatwiających Ci wykonywanie codziennych obowiązków.

  Chcesz umówić się na prezentację on-line lub zamówić wersję demo?

  Wypełnij poniższy formularz kontaktowy!