Strona wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.
X

humansoft HermesSQL

 
Jak długo można budować przewagę, opierając się o niższe koszty pracy? Jak długo można hamować rozwój firmy systemem informatycznym, który nie może być dostosowany do twoich aktualnych potrzeb? Konkurencja prawdopodobnie wykonała kolejny krok naprzód. Najwyższy czas, by sięgnąć po rozwiązanie skuteczniejsze i w twoim zasięgu.
 
humansoft HermesSQL to inteligentny, innowacyjny i prosty w obsłudze system ERP dla firm średniej i dużej wielkości. Dotychczas rozwiązanie wdrożyliśmy w około 400 organizacjach. Powód był zawsze ten sam. By być wydajniejszym, dokładniejszym i bardziej konkurencyjnym. W jaki sposób?
 
 
 
humansoft HermesSQL nie tylko automatyzuje, ale też na bieżąco kontroluje procesy niezależnie od tego, czy firma koncentruje się na produkcji, handlu czy innych usługach. Informacja raz wprowadzona do systemu jest natychmiast widoczna w pozostałych obszarach i skorelowana z innymi, powiązanymi ze sobą danymi. Efekt?
 
 
humansoft HermesSQL redukuje ryzyko popełniania pomyłek, sprawia, że praca jest prostsza i bezpieczniejsza, a komunikacja między (od)działami firmy i pracownikami błyskawiczna i precyzyjna. Co to oznacza?
 
humansoft HermesSQL usprawnia zarządzanie firmą, chroni przed niepotrzebnymi wydatkami i wskazuje niewidoczne wcześniej możliwości wygenerowania nowych przychodów.
 
 
humansoft HermesSQL oparty jest na modułowej konstrukcji, dzięki czemu twoja firma może nie tylko wdrażać dowolną aplikację w dowolnej kolejności, ale też ściśle i szybko dostosowywać rozwiązanie do strategi i rozwoju firmy.
 
 
 
© 2016, Humansoft Sp. z o.o.

Powielanie w jakiejkolwiek formie całości lub fragmentów treści zawartych na stronie internetowej Humansoft Sp. z o.o.
bez pisemnej zgody producenta jest zabronione i narusza prawa autorskie Humansoft Sp. z o.o.
Skontaktuj się z nami