Strona wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.
X

humansoft HermesMałaFirma

 
 
KOMUNIKAT ! ! !
 
 
SYSTEM WYCOFANY Z OFERTY
Z dniem 31.01.2013 roku z oferty Humansoft wycofany został systemy humansoft HermesMałaFirma. Aplikacja ta wyczerpała możliwości zastosowanej w niej technologii co powoduje, że nie może być ona rozwijana zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.
 
KONSERWACJA SYSTEMU
Konserwacja systemu Humansoft HermesMałaFirma polegająca na dostosowywaniu oprogramowania do niezbędnych zmian w przepisach utrzymana będzie do dnia: 31.12.2013r.
 
OFERTA NA MIGRACJE
Jednocześnie przypominamy, że przygotowaliśmy dla Państwa, jako naszych stałych klientów, specjalną ofertę migracji na systemy wyższej klasy: HermesSQL, Corax i MiniCorax. (sprawdź więcej informacji o specjalnej ofercie na migracje)
 
UWAGA!
Użytkownicy posiadający aktywny abonament mogą dokupić dodatkowe moduły i stanowiska klienckie. Przypominamy jednak, że również wsparcie do dokupowanych modułów będzie utrzymane tylko do 31.12.2013 r.
 
 
 
 
 
© 2014, Humansoft Sp. z o.o. - zarządzanie firmą, oprogramowanie dla firm, systemy ERP, programy księgowe i płacowe, fakturowanie
faktury - programy do fakturowania, kadry i płace, środki trwałe, gospodarka magazynowa i materiałowa, system zarządzania, zintegrowany system ERP.
Programy dla firm handlowych, budowlanych i dla firm usługowych.

Powielanie w jakiejkolwiek formie całości lub fragmentów treści zawartych na stronie internetowej Humansoft Sp. z o.o.
bez pisemnej zgody producenta jest zabronione i narusza prawa autorskie Humansoft Sp. z o.o.
Skontaktuj się z nami