Kalkulator ERP
Kalkulator Systemu ERP

Branża:

Wielkość firmy (ilość pracowników):

Liczba operatorów systemu:

Zakres wdrożenia systemu ERP:

Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

*Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

Zapraszamy do przeczytania artykułu
„Ile kosztuje system ERP?”

HUMANSOFT E-SKLEP – TWÓJ WYJĄTKOWY SKLEP ON-LINE

Humansoft e-sklep to doskonałe rozwiązanie do prowadzenia sprzedaży w internecie zintegrowane z programem Corax. Wyjątkowy design, przejrzystość oraz łatwa nawigacja zapewnią klientom wygodne zakupy w Twoim e-sklepie. Technologia RWD sprawi, że e-sklep będzie doskonale prezentował się na każdym urządzeniu mobilnym, dzięki czemu klienci również za pomocą tabletu czy smartphona wygodnie zrobią w nim zakupy. Integracja z wieloma porównywarkami cen i pasażami sprzedaży ułatwią Ci sprzedaż on-line i dotarcie do nowych klientów.

HUMANSOFT E-SKLEP TO PRZEDE WSZYSTKIM:

 

Szybkie uruchomienie i wygodna obsługa

 

Nowoczesne narzędzia wspierające sprzedaż on-line: Bestsellery, Promocje, Wyprzedaże, Porównywarka produktów, Powiązane produkty itp.

 

Integracja z najpopularniejszymi porównywarkami cen (CENEO, Skąpiec, e-Ceny, Nokout itp.) oraz największym serwisem aukcyjnym Allegro

 

Obsługa szybkich płatności, m.in.: DotPay, PayPal, PayU

 

Integracja z aplikacjami używanymi przez firmy kurierskie (m.in.: DPD, InPost, DHL, GLS, UPS)

 

Powiadomienia e-mail i sms

 

Integracja z programem Corax (m.in.: wysyłanie kartotek produktowych do E-sklepu, automatyczny import e-zamówień do systemu Corax, automatyczna aktualizacja stanów magazynowych itp.)

 

Narzędzia SEO i statystki internetowe

 

Wydajny hosting i profesjonalna asysta techniczna, a więc skuteczna sprzedaż on-line 24/7/365

 

Dopasowanie do indywidualnych potrzeb

GDZIE KUPIĆ PROGRAM

Nasze programy dostępne są w sieci regionalnych partnerów handlowych, która liczy blisko 100 autoryzowane firmy informatyczne, zlokalizowane na terenie całego kraju. Dzięki temu zakupisz system również w Twoim regionie!

Nasi partnerzy handlowi po ukończeniu specjalistycznych szkoleń świadczą także profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich modułów oraz usługi wdrożeniowe i serwisowe.