Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  HUMANSOFT E-SKLEP – TWÓJ WYJĄTKOWY SKLEP ON-LINE

  Humansoft e-sklep to doskonałe rozwiązanie do prowadzenia sprzedaży w internecie zintegrowane z programem Corax. Wyjątkowy design, przejrzystość oraz łatwa nawigacja zapewnią klientom wygodne zakupy w Twoim e-sklepie. Technologia RWD sprawi, że e-sklep będzie doskonale prezentował się na każdym urządzeniu mobilnym, dzięki czemu klienci również za pomocą tabletu czy smartphona wygodnie zrobią w nim zakupy. Integracja z wieloma porównywarkami cen i pasażami sprzedaży ułatwią Ci sprzedaż on-line i dotarcie do nowych klientów.

  HUMANSOFT E-SKLEP TO PRZEDE WSZYSTKIM:

   

  Szybkie uruchomienie i wygodna obsługa

   

  Nowoczesne narzędzia wspierające sprzedaż on-line: Bestsellery, Promocje, Wyprzedaże, Porównywarka produktów, Powiązane produkty itp.

   

  Integracja z najpopularniejszymi porównywarkami cen (CENEO, Skąpiec, e-Ceny, Nokout itp.) oraz największym serwisem aukcyjnym Allegro

   

  Obsługa szybkich płatności, m.in.: DotPay, PayPal, PayU

   

  Integracja z aplikacjami używanymi przez firmy kurierskie (m.in.: DPD, InPost, DHL, GLS, UPS)

   

  Powiadomienia e-mail i sms

   

  Integracja z programem Corax (m.in.: wysyłanie kartotek produktowych do E-sklepu, automatyczny import e-zamówień do systemu Corax, automatyczna aktualizacja stanów magazynowych itp.)

   

  Narzędzia SEO i statystki internetowe

   

  Wydajny hosting i profesjonalna asysta techniczna, a więc skuteczna sprzedaż on-line 24/7/365

   

  Dopasowanie do indywidualnych potrzeb

  GDZIE KUPIĆ PROGRAM

  Nasze programy dostępne są w sieci regionalnych partnerów handlowych, która liczy blisko 100 autoryzowane firmy informatyczne, zlokalizowane na terenie całego kraju. Dzięki temu zakupisz system również w Twoim regionie!

  Nasi partnerzy handlowi po ukończeniu specjalistycznych szkoleń świadczą także profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich modułów oraz usługi wdrożeniowe i serwisowe.