Kalkulator ERP
Kalkulator Systemu ERP

Branża:

Wielkość firmy (ilość pracowników):

Liczba operatorów systemu:

Zakres wdrożenia systemu ERP:

Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

*Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

Zapraszamy do przeczytania artykułu
„Ile kosztuje system ERP?”

E-KONTROLA

Moduł, który pozwala firmie sprawnie wywiązać się z obowiązku przesłania plików JPK w ramach elektronicznej kontroli prowadzonej przez Urząd Skarbowy.

Moduł służy do wygenerowania na żądanie organów podatkowych plików JPK z obszarów i okresu wskazanego do kontroli, czyli:

Księgi rachunkowej

Podatkowej księgi przychodów i rozchodów

wyciągów bankowych,

ewidencji zakupów i sprzedaży VAT

faktur VAT

ewidencji stanów magazynowych

 

Moduł wyposażony jest w rozwiązania sprawdzające poprawność struktur i danych zawartych w plikach JPK. Weryfikuje dane pod kątem kompletności i spójności z polami wymaganymi przez Ministerstwo Finansów. W przypadku wykrycia nieścisłości prezentuje szczegółowy raport z opisem brakujących lub niepełnych informacji, pozwalając skorygować nieprawidłowości.

Dzięki takim funkcjom jak: sumy kontrolne, filtrowanie danych oraz tworzenie podsumowań dla poszczególnych kolumn, można porównać dane zawarte w plikach JPK z danymi z systemu, na przykład z listą dokumentów czy zapisami w Księdze Handlowej lub KPiR.

Wypróbuj bezpłatnie!

X

GDZIE KUPIĆ PROGRAM

Nasze programy dostępne są w sieci regionalnych partnerów handlowych, która liczy blisko 100 autoryzowane firmy informatyczne, zlokalizowane na terenie całego kraju. Dzięki temu zakupisz system również w Twoim regionie!

Nasi partnerzy handlowi po ukończeniu specjalistycznych szkoleń świadczą także profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich modułów oraz usługi wdrożeniowe i serwisowe.