Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  E-DEKLARACJE

  Moduł zapewnia automatyczne i bezpieczne przesyłanie drogą elektroniczną deklaracji podatkowych PIT i CIT do Urzędów Skarbowych. Usprawnia pracę zarówno w zakresie tworzenia, weryfikacji jak również wysyłania deklaracji opatrzonych elektronicznym podpisem. Pozwala zbiorczo podpisywać i przesyłać e-deklaracje w ramach jednej sesji oraz pobierać UPO, czyli Urzędowe Potwierdzenie Odbioru. Dodatkowo pozwala archiwizować e-deklaracje. System szyfrowania danych gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz zachowanie poufności informacji.

  WYPRÓBUJ BEZPŁATNIE

  Program dla mikrofirm

  X

  Program dla małych firm

  X

  Małe firmy i E-Deklaracje

  Wprowadzone w związku z szeroko rozumianą informatyzacją procesów obecnych w obszarze administracji publicznej E-Deklaracje są bardzo wygodnym sposobem na dostarczanie zeznań podatkowych do Urzędu Skarbowego. Wielu niewielkich przedsiębiorców ma jednak niekiedy obawy co do sposobu sporządzania, czy też przesyłania elektronicznych deklaracji podatkowych. Program dla firm, który dostępny jest w naszej ofercie, może w wielu przypadkach stanowić rozwiązanie tych problemów i rozwiać wątpliwości przedsiębiorców. Umożliwia on bowiem proste sporządzanie E-Deklaracji i ich dostarczanie do organów podatkowych z wykorzystaniem kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Oprogramowanie, które mamy do zaproponowania swoim klientom, zawiera moduł dedykowany właśnie elektronicznym deklaracjom podatkowym. Zawiera on szereg praktycznych funkcjonalności, którym warto się dokładnie przyjrzeć i się nimi zainteresować.

  Elektroniczne deklaracje podatkowe z wykorzystaniem oprogramowania dla firm

  Moduł został zaprojektowany z dbałością o bezpieczeństwo przesyłanych danych, dlatego też są one szyfrowane. Ma to na celu zachowywanie ich poufności, która jest częstą obawą osób niekorzystających na co dzień z nowych technologii informatycznych. Oprogramowanie ukierunkowane jest na automatyczne wykonywanie procesów związanych ze sporządzaniem oraz przesyłaniem do Urzędu Skarbowego zeznań podatkowych opatrzonych kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Obowiązek dostarczania deklaracji dotyczy znaczącej większości obywateli, dlatego też dobrze jest zdawać sobie sprawę z tego, jakie możliwości istnieją w zakresie sprawnego załatwiania tego rodzaju formalności. Przy wykorzystaniu modułu można przekazać do organów podatkowych elektroniczne deklaracje dotyczące podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku dochodowego od osób prawnych, a także podatku od wartości dodanej. Dostępne są zatem formularze PIT, CIT i VAT. Z programu można korzystać w celu sporządzania deklaracji, ich sprawdzania, a także przesyłania. Użytkownik ma możliwość również pobierania dokumentu UPO, czyli Urzędowego Poświadczenia Odbioru, które stanowi dowód i potwierdzenie faktu, że zeznanie dotarło do adresata. Oferowane przez nas oprogramowanie dla małych firm zostało również wyposażone w funkcję archiwizowania dokumentów, dzięki czemu można zapisywać wysyłane deklaracje i później w razie potrzeby je przeglądać.

  Nie ulega wątpliwości, że korzystanie z modułu E-Deklaracje może być w wielu przypadkach świetnym rozwiązaniem. Załatwianie kwestii formalnych i podatkowych z zastosowaniem możliwości, jakie dają w tym zakresie specjalistyczne narzędzia, jest często wygodnym i szybkim sposobem na rozliczenie się ze swoich obowiązków wobec Urzędu Skarbowego. Osobom zainteresowanym naszym oprogramowaniem możemy zaoferować możliwość wypróbowania bezpłatnej wersji testowej.

  Gdzie kupić program

  Nasze programy dostępne są w sieci regionalnych partnerów handlowych, która liczy blisko 100 autoryzowane firmy informatyczne, zlokalizowane na terenie całego kraju. Dzięki temu zakupisz system również w Twoim regionie!

  Nasi partnerzy handlowi po ukończeniu specjalistycznych szkoleń świadczą także profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich modułów oraz usługi wdrożeniowe i serwisowe.