Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  NAGRANIE WEBINARIUM: „Jak otworzyć sklep internetowy?”

   

  Przez ostatnie lata rynek e-commerce rozwijał się w szybkim tempie. Z powodu pandemii i konieczności ograniczenia bezpośrednich kontaktów międzyludzkich tempo uruchamiania sklepów internetowych diametralnie wzrosło. Kolejne firmy otwierają sklepy internetowe lub przenoszą swoje biznesy do internetu, aby zdobywać tam więcej klientów. Jeśli Twoja firma również zastanawia się nad uruchomieniem sklepu internetowego z pewnością będziesz potrzebował wiedzieć od czego zacząć i co jest niezbędne, aby otworzyć e-sklep.

   

  Dlatego zapraszamy Cię do obejrzenia nagrania z naszego webinarium, podczas którego omawiamy wszystkie najistotniejsze aspekty związane z uruchomieniem sklepu internetowego.

  Czego konkretnie dowiesz się z nagrania?

  • Jakie formalności wiążą się z prowadzeniem sklepu internetowego?
  • Czego potrzebujesz, aby uruchomić sprzedaż on-line (domena, hosting, certyfikat SSL itp.) i jak szybko zapewnić sobie do nich dostęp?
  • Co powinien zawierać sklep internetowy i jakie rozwiązania dostarczać, abyś mógł jak najszybciej zacząć sprzedawać?
  • Jakie funkcjonalności sklepu ułatwią Ci promocję i sprzedaż Twoich produktów i usług?
  • Co od razu możesz zrobić, aby uruchomić pierwszą sprzedaż w internecie?

  Webinarium prowadzi:

  Kamila Pacholec – Product Manager aplikacji e-commerce

  Z firmą Humansoft związana jest od 2016 roku. Początkowo odpowiadała za testowanie systemów, wsparcie klientów oraz prowadzenie szkoleń dla sieci partnerskiej. Obecnie specjalizuje się we wdrożeniach aplikacji webowych B2B, B2C współpracujących z systemami ERP. Od 2018 jako Product Manager odpowiada za rozwój Humansoft e-sklepu i Platformy Humansoft B2B.