Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  PLATFORMA HUMANSOFT B2B

  Platforma Humansoft B2B to nowoczesna internetowa platforma do sprzedaży hurtowej pozwalająca w prosty i efektywny sposób obsłużyć odbiorców hurtowych i dystrybutorów. Automatyzuje proces składania zamówień, co pozwala firmie zmniejszyć koszty obsługi i komunikacji prowadzonej z partnerami handlowymi. Zwiększa częstotliwości składania zamówień dzięki prowadzeniu sprzedaży non stop, 7 dni w tygodniu. Ściśle współpracuje z programem Corax.

  Możliwości Humansoft B2B:

  Prowadzenie sprzedaży w modelu B2B w trybie 24/7/365

  Pełna automatyzację procesu przyjmowania zamówień od hurtowników i dystrybutorów

  Dostęp klientów do aktualnych informacji na temat produktów, stanów magazynowych oraz cen uwzględniających indywidualne rabaty, promocje, cennik klienta

  Możliwość oznaczania towarów specjalnymi etykietami wspierającymi sprzedaż, np.: nowość, promocja, wyprzedaż, polecane

  Dodawanie produktów do ulubionych

  Możliwość tworzenia wzorów koszyków zakupu

  Obsługa historii zamówień oraz stanu rozrachunków

  Możliwość sprawdzenia daty najbliższej dostawy towaru

  Wygodne zarządzanie treściami marketingowymi oraz elementami graficznymi

  Zarządzenie dostępem do portalu B2B

  Statystki użytkownika

  Obsługę portalu w języku angielskim

  Integralną częścią oferty Humansoft B2B jest hosting i asysta techniczna. Dzięki nim możemy zagwarantować Ci nie tylko sprawnie przeprowadzony proces konfiguracji serwera i instalację niezbędnych komponentów optymalnie dopasowanych do Twoich potrzeb i wymagań B2B, ale także stałą profesjonalną opiekę naszego specjalisty. W ramach asysty technicznej zapewniamy utrzymanie ciągłości pracy B2B i płynnej wymiany danych z systemem Corax.

  GDZIE KUPIĆ PROGRAM

  Nasze programy dostępne są w sieci regionalnych partnerów handlowych, która liczy blisko 100 autoryzowane firmy informatyczne, zlokalizowane na terenie całego kraju. Dzięki temu zakupisz system również w Twoim regionie!

  Nasi partnerzy handlowi po ukończeniu specjalistycznych szkoleń świadczą także profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich modułów oraz usługi wdrożeniowe i serwisowe.