Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  ANALIZY DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB!

  Humansoft Business Intelligence to aplikacja analityczna zaprojektowana na innowacyjnej platformie Qlik Sense. Dostarcza gotowe analizy z zakresu controllingu sprzedaży, które pozwalają analizować, kontrolować i prognozować sprzedaż. Wyposażona jest w intuicyjne narzędzia analityczne, dzięki którym zbudujesz własne analizy i raporty dosłownie z każdego, dowolnego obszaru swojej firmy. Będziesz mieć wgląd w to, co dzieje się aktualnie na magazynach, dystrybucji, sprzedaży, produkcji czy w sferze finansów. Na bieżąco ocenisz sytuację firmy z uwzględnieniem konkurencji, dostawców i odbiorców, a także realiów rynkowych i finansów swojego przedsiębiorstwa. Dzięki temu łatwiej podejmiesz każdą decyzję biznesową i każde ambitne zadanie. Korzystając z nowoczesnych i profesjonalnych narzędzi dostępnych w Humansoft Business Intelligence staniesz się liderem i inicjatorem nowych rozwiązań w swojej firmie.

  Analizuj i podejmuj śmiałe decyzje biznesowe!

   

  Humansoft Business Intelligence posiada ogromne możliwości w zakresie projektowania zaawansowanych, interaktywnych analiz biznesowych i kokpitów menadżerskich, które można tworzyć z dowolnych obszarów firmy, np. sprzedaży, finansów, marketingu, logistyki czy produkcji. Dane pobiera z systemu ERP HermesSQL/Corax przekształcając je w wiedzę, która ułatwi Ci podjęcie właściwych kroków biznesowych, w oparciu o liczby i twarde dane. Korzystając z dynamicznych dashboardów i zaawansowanych analiz uzyskasz informacje na podstawie, których możesz zmienić np. ofertę produktową, kierunek ekspansji czy proces produkcyjny.

   

  Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii asocjacyjnych baz danych (in-memory) wyniki analiz otrzymujesz w ułamkach sekund i natychmiast dysponujesz wiedzą, która pozwala na szybką reakcję i zdecydowane działanie. Działasz tu i teraz, osiągając doskonale efekty wynikające z przemyślanych decyzji.

  Mobilny dostęp do danych – korzystaj wszędzie i o każdej porze!

   

  Humansoft Busienss Intelligence pozwala na interaktywną, zdalną analizę przy użyciu laptopa, smartfona czy tabletu. Możesz więc korzystać z niej w dowolnym miejscu i o każdej porze. Automatycznie dostosowuje się do ekranów urządzeń mobilnych, prezentując wyniki analiz w atrakcyjny i przejrzysty sposób. Nie wymaga tworzenia specjalnych aplikacji i zakupu dodatkowych licencji.

  Testuj procesy, symuluj efekty!

   

  Humansoft Business Intelligence posiada analizy typu „co jeśli”. Dają one ogromne możliwości w zakresie testowania procesów i symulowania efektów końcowych. Dzięki nim możesz przetestować wiele wersji scenariuszy, łatwo symulować wartości oraz analizować dane rozwiązanie pod kątem np. zmiany wysokości marży lub kursu walut.

  Wiele form wizualizacji danych – wybierz najlepszą!

   

  Odpowiednia wizualizacja danych ułatwia szybką i właściwą interpretację otrzymanych wyników. Dlatego w Humansoft Business Intelligence możesz prezentować dane na czytelnych wykresach oraz  kolorowych diagramach a także nanosić je na mapy. Dzięki temu od razu widzisz jak kształtuje się dany wskaźnik i jaką przyjmuje tendencję – rosnącą czy spadkową. W zależności od tego jaką wizualizację zastosujesz, mogą z niej płynąć dodatkowe informacje, np. o czynnikach mających główny wpływ na zmiany wartości tego wskaźnika.

  Natomiast funkcje geokodowania pozwalają bez użycia współrzędnych zbudować analizy na mapach, wykorzystując nazwy krajów, województw, kody pocztowe i nazwy miejscowości.

  Postaw na intuicyjność!

   

  Humansoft Business Intelligence jest łatwy i wygodny w obsłudze. Po krótkim szkoleniu jesteś w stanie samodzielnie korzystać z dostępnych analiz. Tworząc samodzielnie swoje raporty korzystasz z wygodnej metody „przeciągnij i upuść”. Aplikacja posiada wbudowaną wyszukiwarkę, za pomocą której szybko odnajdziesz interesujące Cię informacje.

  Zestaw gotowych analiz – Zacznij już teraz!

   

  Humansoft Business Intelligence można wdrożyć w ciągu kilku dni i rozwijać bez wsparcia zewnętrznych konsultantów. Zestaw gotowych analiz z obszaru controllingu sprzedaży pozwala szybko rozpocząć proces analizy, kontroli i prognozowania sprzedaży w firmie. Pierwsze dane są widoczne i dostępne już w ciągu kilku pierwszych godzin wdrożenia. Aplikacja ma niewielkie wymagania sprzętowe, dzięki czemu cała inwestycja zwraca się w krótkim czasie.

   

  POZNAJ MOC TWORZENIA ANALIZ BEZ OGRANICZEŃ !

  Sprzedaż

  W ramach wsparcia procesu controllingu i prognozowania sprzedaży otrzymujesz zestaw fabrycznych analiz za pomocą, których możesz analizować sprzedaż z wielu perspektyw, np. czasu, produktów, przedstawicieli handlowych kanałów dystrybucji, grupy odbiorów, regionu czy wielkości transakcji. Raporty pozwalają badać Ci dynamikę trendów rynkowych oraz planować i prognozować sprzedaż.  Wśród gotowych analiz znajdziesz: ranking TOP 20 klientów, towarów i handlowców, analizę głównych wskaźników sprzedaży (obrót netto, brutto, marża, ilość – kwotowo i procentowo), porównanie sprzedaży artykułów i grup towarowych rok do roku z wyznaczeniem linii trendu. Pamiętaj też, że możesz samodzielnie tworzyć własne dowolne analizy dotyczące sprzedaży oraz modyfikować istniejące.

  Finanse i księgowość

  Zaawansowane analizy i raporty przekrojowe danych księgowych i finansowych służą wnikliwej kontroli działalność firmy i zarządzaniu płynnością finansową firmy.  Za pomocą Humansoft Business Intelligence możesz na bieżąco analizować wyniki finansowe, analizować koszty zmienne i stałe, prowadzić controlling finansowy i operacyjny, analizować rentowność firmy, przepływ finansowy a także koszty osobowe i operacyjne.

  Dzięki bieżącej analizie kosztów w stosunku do sprzedaży i założonych budżetów łatwo wykryjesz potencjalne zagrożenia i odstępstwa od przyjętych wartości. Dysponując taką wiedzą będziesz mógł z wyprzedzeniem zareagować i podjąć odpowiednie kroki, by nie dopuścić do niepożądanych sytuacji w firmie.

  Marketing

  Szczegółowe raporty z obszaru sprzedaży pomogą Ci uzyskać dokładne informacje na temat grup klientów, popytu na określone produkty oraz inne ważne dane niezbędne do zaplanowania i przeprowadzenia kampanii marketingowych oraz akcji promocyjnych. Pozwolą na bieżąco monitorować kluczowe wskaźniki prowadzonych kampanii, np.: wysokość sprzedaży, osiągniętą marża oraz ilość sprzedanych towarów.

  Produkcja

  Interaktywne rozbudowane analizy produkcyjne pozwalają mieć pełną kontrolę nad produkcją i realizowanymi zleceniami produkcyjnymi. Za pomocą analiz zaplanujesz potrzeby materiałowe oraz zdolności produkcyjne firmy. Wykorzystując raport wydajnościowy pracowników i maszyn, możesz na bieżąco oceniać efektywność ich pracy. Analizując rzeczywiste koszty wytworzenia porównasz poniesione koszty z planowanymi. Dzięki możliwości samodzielnego tworzenia analiz możesz zaprojektować każdą analizę produkcyjną, jaka będzie Ci potrzebna w danej sytuacji.

  Umów się na prezentację on-line i poznaj wszystkie korzyści z wdrożenia

   

   Humansoft Business Intelligence!