Kalkulator ERP

  Kalkulator Systemu ERP

  Branża:

  Wielkość firmy (ilość pracowników):

  Liczba operatorów systemu:

  Zakres wdrożenia systemu ERP:

  Podaj dane kontaktowe, w celu przekazania kalkulacji

  *Administratorem danych jest Humansoft Sp. z o.o. Szczegóły oświadczeń i obowiązki informacyjne zawarte są w czytelnej i przejrzystej formie w „Polityce prywatności”.

  Zapraszamy do przeczytania artykułu
  „Ile kosztuje system ERP?”

  baner na stronę
  humansoft
  previous arrow
  next arrow

  Nasze rozwiązania dla biznesu – system ERP, BI, programy do zarządzania firmą

  System ERP dla firm - HermesSQL
  Oprogramowanie Business Intelligence - system dla firm
  Program do zarządzania dla małych firm

  POZNAJ NASZ SYSTEM ERP

  HERMESSQL

  To innowacyjny, wygodny w użyciu system ERP wyróżniający się bezkonkurencyjnymi możliwościami adaptacji. Posiada wyjątkowo elastyczną architekturę otwartą na indywidualne potrzeby przedsiębiorstw i użytkowników. Dzięki swojej strukturze adaptuje się w każdej organizacji oraz dopasowuje do każdej sytuacji. Dzieje się tak niezależnie od wielkości i złożoności struktur, a także branży, w której działa firma. W świecie systemów ERP tego typu zdolność nie jest powszechna. Program HermesSQL daje w tym zakresie unikalne możliwości niedostępne w innych systemach tej klasy. Dowiedz się więcej!

  NIEUSTANNY ROZWÓJDoskonale zdajemy sobie sprawę, że ciągły rozwój jest kluczem do sukcesu, szczególnie w branży IT. Z tego powodu projektując oprogramowanie dla biznesu, na pierwszym miejscu stawiamy innowacyjność. Nowoczesny system ERP powinien być intuicyjny, niezawodny i nowatorski. Uwzględnienie tych cech już na etapie tworzenia koncepcji produktu pozwala na budowę przemyślanego programu do zarządzania firmą, który odpowie na potrzeby rynku, a przede wszystkim na wymagania klientów.


  ZESPÓŁ EKSPERTÓW HUMANSOFTNasze doświadczenie zdobywaliśmy na przestrzeni wielu lat, wykonując kolejne wdrożenia systemów ERP oraz narzędzi klasy business intelligence. W ten sposób poznaliśmy specyfiką wielu branż, co w efekcie pozwoliło nam stać się specjalistami w dziedzinie projektowania oraz wdrażania systemów informatycznych ściśle dopasowanych do potrzeb klientów. Dbamy o to, by wysoka jakość oprogramowania połączona z profesjonalną obsługą gwarantowały naszym klientom satysfakcję i zadowolenie z dokonanego wyboru.


  PASJA I ZAANGAŻOWANIEFirma jest warta tyle, ile zatrudnieni w niej ludzie. Do tego hasła podchodzimy z pełnym zrozumieniem, dlatego szczerze doceniamy naszych pracowników. Zespół Humasoft tworzą specjaliści z różnych dziedzin – programiści, projektanci, analitycy, konsultanci, wdrożeniowcy oraz technicy. To ich pasja połączona z zaangażowaniem pozwala nam tworzyć najwyższej jakości systemy ERP, szczególnie cenione za innowacyjność, wygodę pracy oraz elastyczność. Jesteśmy niezwykle dumni, że projektując nowatorskie oprogramowanie dla biznesu, możemy wspierać rozwój i konkurencyjność polskich przedsiębiorstw.